Brigitte Lahaie, historia prawdziwa

admin20 lutego, 2022

Brigitte Lahaie to niesamowita aktorka urodzona w 1955 roku.

Na świecie jest wielu różnych aktorów, którzy w mniejszym bądź większym stopniu przyczynili się do zmiany kinematografii. Są też tacy, którzy są sławni, za całokształt swojej twórczości. Doskonałym przykładem jest Pani Brigitte Lahaie, czyli niezwykle interesująca osobistość.

Brigitte Lahaie

Nim przejdziemy do zachwycania się  na jej umiejętnościami, warto zaznaczyć, że stanowi ona ten typ gwiazdy, która w swojej drodze na szczyt sięgnęła po różne gatunki filmów. W ten oto sposób Pani Brigitte Lahaie jest byłą, znaną gwiazdą filmów dla dorosłych. To właśnie na nich dorobiła się majątku, jak  sławy. Oczywiście nie są to produkcje, które znajdziemy na takich portalach jak Amazon Prime Video, ale nadal cieszą się dużą popularnością wśród fanów gatunku.

Brigitte Lahaie w filmie Za skórę Gliny

Z biegiem czasu zaczęła się stopniowo przebranżowić, a co za tym idzie, próbowała swoich sił m.in. jako piosenkarka (bezskutecznie), a także aktorka, ale już normalnych filmów. To jej się udało i można ją obejrzeć w kilku produkcjach, takich jak np. Za skórę Gliny, który cały film można obejrzeć całkowicie za darmo. Odchodząc od świata filmów online, jest ona również pisarka i wydała kilka powieści. Ostatecznie prowadzi radiowy talk show we Francji.

Źródło i więcej informacji na ten temat przeczytasz na https://en.wikipedia.org/wiki/Brigitte_Lahaie

Categories
Udostępniono0
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (47)