Bad Boy

Bad Boy

Kobiety wolą niegrzecznych chłopcówFeb. 21, 2020Poland135 Min.PG
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Gdzie oglądać? Sprawdź nasz powyższy Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Gdzie obejrzeć cały film Bad Boy online?

Cały film Bad Boy w reżyserii Patryka Vegi budził ogromne kontrowersje jeszcze przed swoją kinową premierą. Akcja Bad Boy cda obnaża bowiem futbolową rzeczywistość, przesiąkniętą gangsterskimi porachunkami. W obsadzie filmu znaleźli się znani polscy aktorzy:

  • Antoni Królikowski
  • Maciej Stuhr
  • Katarzyna Zawadzka
  • Piotr Stramowski
  • Andrzej Grabowski

Reżyser wyznał, że podczas tworzenia filmu inspirował się prawdziwymi wydarzeniami, które miały miejsce w środowisku polskiej piłki nożnej na przestrzeni ostatnich lat.

Głównymi bohaterami są dwaj bracia, którym daleko do kochającego się rodzeństwa. Starszy z nich Piotr (Maciej Stuhr) jest policjantem, natomiast młodszy Paweł (Antoni Królikowski) to były członek kibicowskiego gangu. Dowodził mu Twardy (Piotr Stramowski). Mroczna przeszłość Pawła, kiedy to bezkarnie dopuszczał się napadów, kradzieży, wymuszeń i handlu narkotykami, skończyła się dla niego wyrokiem więzienia. Z pomocą rusza mu brat Piotr i jego dziewczyna – prawniczka Ola (Katarzyna Zawadzka), którym udaje się przywrócić Pawłowi wolność. Brawura i bezwzględność młodszego z braci imponuje Oli, która coraz bardziej ulega fascynacji jego osobą. Prowadzi to do powstania toksycznych relacji, niespotykanej agresji i nielegalnego biznesu. A to wszystko z tajną akcją policyjną w tle, której celem stał się rzecz jasna Paweł.

Bad Boy online

Bad Boy online

Cały film Bad Boy obfituje w zaskakujące zwroty akcji, imponujące sceny stadionowe oraz płomienny romans. Emocje, jakie ten film wywołuje, mają za zadanie przyciągnąć do kin również żeńską widownię. Przede wszystkim Bad Boy cda to pozycja obowiązkowa dla miłośników dynamicznego przebiegu zdarzeń, wulgarnego słownictwa, bójek, a nawet fanów piłki nożnej. W obsadzie znaleźli się bowiem piłkarze polskiej reprezentacji: Sławomir Peszko i Kamil Grosicki. Co ciekawe, środowisko polskich kiboli stanowczo krytykuje ten film, twierdząc, że stawia ich w negatywnym świetle.

Film Bad Boy a polska rzeczywistość

W porównaniu z innymi filmami Patryka Vegi, takimi jak “Pitbull. Nowe porządki” czy “Kobiety mafii 2“, Bad Boy cda nie przyciągnął do kin tak dużo widzów, jak oczekiwano. Kontrowersje wzbudziła poruszona w filmie problematyka patologii polskiego futbolu. W fabule przeplatają się wątki ustawiania meczów, zastraszania, handlu narkotykami, przemocy stadionowej i przekupstwa. Obsadzenie roli Oli młodą aktorką o blond włosach natychmiast przywołało skojarzenia z Magdaleną Kralką, którą oskarżono o prowadzenie grupy przestępczej powiązanej z kibolami klubu piłkarskiego Cracovii.

Cały film Bad Boy cda i wszystkie związane z nim kontrowersje Patryk Vega tłumaczy jako chęć ukazania kulis prawdziwego środowiska piłkarskiego i fanowskiego. Jednocześnie reżyser stanowczo zaprzecza, jakoby fabuła filmu miała związek z aferą Sharksów i historią krakowskiego klubu Wisła Kraków, czyli filmowego WKS Unia. Oliwy do ognia dodaje także motyw prowadzenia przez wysoko postawionych polskich polityków nielegalnych sportowych interesów.

Polecamy również obejrzenie nowego filmu “Pitbull. Ostatni pies“.

Bad Boy
Bad Boy
Bad Boy
Bad Boy
Oryginalny tytuł Bad Boy
Ocena IMDb 4.4 92 głosy
Ocena TMDb 6 6 głosy
Udostępnienia4

Mogą Ci się spodobać

Sonic. Szybki jak błyskawica
Ślicznotki 2019 (cały film)
Czarna Wdowa
No Time to Die
Kobiety mafii 2
Tenet 2020
Avengers: Wojna bez granic
Psy i koty 3: Łapa w łapę
Aniołki Charliego 2019
Greenland 2020
Łotr 1. Gwiezdne Wojny – Historie
John Wick 3

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodaj wyświetlaną nazwę
Email *
Twój email nie będzie nigdzie publikowany, ani przekazywany.
Strona