What's happening?

Bez pamięci
online
  Lektor PL
  Napisy PL

24778 wyświetlenia • 47 komentarzy
Bez pamięci

Bez pamięci

USA114 Min.
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Gdzie oglądać? Cały film obejrzysz m. in. na Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Bez pamięci (lektor pl: Memory / Netflix) to kolejna produkcja spod znaku maksymalnej rozrywki sensacyjnej, do której przyzwyczaił nas Liam Neeson. A jest to przyzwyczajenie jak najbardziej pozytywne. W końcu to rasowe kino męskie z prawdziwym przytupem.

Film online będzie, więc porcją pierwszorzędnej tradycyjnej kinowej rozrywki. Nie zabraknie tu pojedynków. Znajdzie się także przemożna chęć zrealizowania sprawiedliwego planu zemsty. To dreszczowiec, gdzie jednocześnie możemy trochę zajrzeć w meandry psychiki płatnego zabójcy, który czasami nie do końca wie, co jest dobre, a co złe.

Film Bez pamięci – Kino sensacyjne z dobrym scenariuszem?

Tego rodzaju produkcje udowadniają nam także, że kino sensacyjne to również świetny scenariusz. Niejednokrotnie, więc będziemy chcieli wiedzieć, gdzie obejrzeć ten film, bo jest tu mnóstwo wątków, za którymi musimy nadążyć.

Bez pamięci Memory cały film online z lektor pl

Jest to zresztą zaleta tej produkcji, bo na pewno niejednokrotnie oddamy się przyjemności oglądania pościgów, pojedynków i rozwiązywania zagadek. Cały film Memory będzie więc świetną rozrywką nie tylko dla miłośników gatunku, ale również dla pasjonatów sztuki operatorskiej. Jest tu przecież mnóstwo przepięknych ujęć i niebagatelną rolę odgrywa montaż.

Oryginalny tytuł Memory
Udostępniono8

Zobacz także

Wojna o jutro
Zaginione miasto
Mój dług
Dom Gucci
Men
Parasite 2019
Wonder Woman 1984
Agent specjalny: Misja Afryka
Nocne kły
Bad Boys for Life
Jeden gniewny człowiek
Godzilla vs. Kong
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (37)