Botoks

Botoks

Leczenie grozi śmierciąSep. 29, 2017Poland135 Min.PG
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Gdzie oglądać? Sprawdź nasz powyższy Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Gdzie obejrzeć cały film „Botoks” Online?

„Botoks” to wstrząsający polski film fabularny. Wydawać by się mogło, że praca w szpitalu, to praca pełna stalowych nerwów, doświadczenia, podejmowania przemyślanych decyzji, ponieważ chodzi o ludzkie życie. Ludzie podejmujący się pracy jako lekarze czy pielęgniarki to ludzie wytrwali, gotowi zrobić wszystko, aby walczyć o czyjeś zdrowie, czy życie. Film „Botoks” przedstawia obraz polskiej służby zdrowia, od wewnętrznej strony. To film dla osób o mocnych nerwach. W filmie „Botoks” CDA wystąpią między innymi:

  • Agnieszka Dygant
  • Katarzyna Warnke Olga Bołądź
  • oraz wielu innych

Niewątpliwie fabuła przedstawia wstrząsający obraz pracy i życia lekarzy, pielęgniarek w Polsce.

Czego dowiemy się o pracy lekarzy w filmie „Botoks” ?

Film „Botoks” to opowieść o pracy służb medycznych na co dzień. Powstał na podstawie wywiadów, które udało się zebrać podczas tworzenia filmu. Reżyser z pewnością bardzo dobrze przygotował się do powstania tego filmu. W najmniejszym szczególe przedstawił wydarzenia rozgrywane w drastyczny sposób. Przede wszystkim są to autentyczne historie odważnych, zdeterminowanych lekarek, które zmagają się codziennie z bardzo odpowiedzialnymi, trudnymi życiowymi decyzjami oraz problemami. Szpital, to zakład pracy, w którym może wydarzyć się absolutnie wszystko. Każda decyzja wymaga sprytu, często liczy się czas. Poruszone zostają tematy dyskryminacji, presji macierzyństwa, walki o prawo do wolnego wyboru oraz własnych poglądów. Nie zabraknie chwil napięcia, potężnej dawki emocji, ale także dobrego humoru

Jak potoczą się losy bohaterów w filmie „Botoks”?

Cały film „Botoks” CDA to opowieść o życiu czterech różnych kobiet. Daniela pragnie zostać ratowniczką medyczną, podejmuje pracę w szpitalu właśnie na takim stanowisku.

Początkowo jeździ na wezwania ze swoim bratem. Postanawia zmienić się z brzydkiego kaczątka w piękną bizneswoman, odnoszącą sukcesy. Postanawia przeprowadzić metamorfozę całego ciała. Następnie efekty sprawiają, że staje się kobietą pracującą dla największych koncernów farmaceutycznych. Następna bohaterka to Magda, na co dzień zajmuje się przyjmowaniem w swoim gabinecie kobiet, z problemami ginekologicznymi. Jest specjalistką od aborcji. Jednak, gdy sama zachodzi w ciążę, dochodzi między nią a ordynatorem do kłótni. Grozi jej pozbawienie pracy i zakaz wykonywania dotychczasowych obowiązków. Kolejną bohaterką jest Patrycja. To wybitna chirurg, prowadzi spokojne życie, do momentu zdrady męża. Wtedy jej świat lega w gruzach, podczas gdy sama nie może, przez długi czas odnaleźć się w pracy. Następnie ostatnią bohaterką jest Beata to lekarka SOR-u, która traci swojego narzeczonego w nieszczęśliwym wypadku. Kobieta uzależnia się od silnych leków.

Jaki będzie finał losów bohaterek? Jakie sekrety jeszcze skrywają?

Jakie emocje będą nam towarzyszyć podczas filmu „Botoks”?

Film „Botoks” to film, który oglądnęło miliony widzów. Z pewnością dla każdego był to film, który pokazał realia dotąd nieznane. Dla głównych bohaterek zmaganie się z trudnymi decyzjami to codzienność. W miejscu, gdzie ratuje się życie, dochodzi do wielu sytuacji, w których łamane są zasady oraz prawo. Przede wszystkim mają miejsce nielegalne przedsięwzięcia, za które nikt nie chce brać odpowiedzialności. Ten autentyczny obraz pozostawia wiele do życzenia.

Zobacz pozostałe całe filmy reżysera Patryka Vegi:

Jakie tajemnice polskiej służby zdrowia odsłoni jeszcze przed nam film „Botoks”?

Zobaczcie sami!

Botoks
Botoks
Botoks
Botoks
Botoks
Botoks
Botoks
Botoks
Oryginalny tytuł Botoks
Ocena IMDb 3.6 1,456 głosy
Ocena TMDb 3.9 51 głosy
Udostępnienia0

Mogą Ci się spodobać

Underdog 2019
Niemiłość
Tajemniczy ogród
Bohemian Rhapsody
Film Eastern
Pętla 2020
Słudzy diabła
Coffee i Kareem
Tenet 2020
Gwiezdne wojny: Część IX – Skywalker. Odrodzenie
Ślicznotki 2019 (cały film)
Film Capone 2020

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodaj wyświetlaną nazwę
Email *
Twój email nie będzie nigdzie publikowany, ani przekazywany.
Strona