Boże Ciało

Boże Ciało

Oct. 11, 2019Poland115 Min.PG
Your rating: 0
7 3 votes

Gdzie oglądać? Sprawdź nasz powyższy Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Gdzie obejrzeć cały film „Boże Ciało” Online?

Film „Boże Ciało” CDA to polska produkcja w reżyserii Jana Komasy z 2019 roku. To historia oparta na faktach, przedstawiająca życie młodego chłopaka, który połowę swojego życia spędził w murach poprawczaka. Gdy wychodzi na wolność, odnajduje wiarę w Boga. Jednak historia przybiera niespodziewany obrót. Będzie musiał sprostać wielu wyzwaniom. Film zdobył wiele nagród, a co więcej był także nominowany do Oscara.

Jakie zamiary będzie miał bohater filmu „Boże Ciało”?

Marzenie, które obrał sobie za cel, jest bardzo trudne do spełnienia. Chłopak pragnie zostać księdzem. Jego brutalna przeszłość nie dopuszcza go do seminarium. Po wyjściu z poprawczaka dostaje szansę pracy jako stolarz, jednak nigdy tam nie dociera. Stwarza sobie nową drogę, która prowadzi go do Kościoła znajdującego się niedaleko jego miejsca zamieszkania. Tam poznaje proboszcza i zaprzyjaźnia się z nim. Akcja zaczyna się w momencie, gdy pod nieobecność proboszcza parafii, mężczyzna, wykorzystując sytuację, przebiera się za duchownego i zaczyna pełnić rolę kapłana w miasteczku. Z początku sposób głoszenia ewangelizacji nie przypadł społeczeństwu do gustu, gdyż odbiegał od normy. Z czasem nauki głoszone przez Daniela zaczynają mieć pozytywny odbiór. Komplikacje następują w momencie, gdy chłopaka odwiedza przyjaciel z dawnych lat. Nie jest zachwycony, gdy dowiaduje się o kłamstwach kolegi.

Jak potoczą się dalsze losy chłopaka?

Zobaczcie sami!

Czy w filmie „Boże Ciało” okaże się, że kłamstwo ma krótkie nogi?

Cały film „Boże Ciało” CDA przedstawia niezwykle poruszającą historię, która daje wiele do myślenia. Błędy, które popełniamy często będąc młodymi ludźmi ciągną się za nami latami. Niestety w ludziach łatwiej jest zobaczyć złą, niż tą dobrą stronę, dlatego często nie wierzymy w przemianę. Jest to zgubne, bo tak naprawdę tylko dzięki wierze drugiego człowieka  jesteśmy w stanie sami w siebie uwierzyć. Zawsze warto walczyć o lepszą przyszłość.

Film jest pouczającą, autentyczną historią, którą zdecydowanie warto obejrzeć.

Boże Ciało
Boże Ciało
Boże Ciało
Boże Ciało
Original title Boże Ciało
IMDb Rating 7.7 5,458 votes
TMDb Rating 7.9 91 votes

Similar titles

Pełnia życia
Zdrajca 2019 Cały Film
Underdog 2019
After
Proceder 2019
Zatrzyj ślady
Bogowie 2014
Zimna wojna
Contagion – Epidemia strachu
365 dni
Mulan 2020
Narodziny gwiazdy 2018

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website