Boże Ciało

Boże Ciało

Oct. 11, 2019Poland115 Min.PG
Twoja ocena: 0
5.8 4 głosy

Gdzie oglądać? Sprawdź nasz powyższy Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Gdzie obejrzeć cały film „Boże Ciało” Online?

Film „Boże Ciało” CDA to polska produkcja w reżyserii Jana Komasy z 2019 roku. To historia oparta na faktach, przedstawiająca życie młodego chłopaka, który połowę swojego życia spędził w murach poprawczaka. Gdy wychodzi na wolność, odnajduje wiarę w Boga. Jednak historia przybiera niespodziewany obrót. Będzie musiał sprostać wielu wyzwaniom. Film zdobył wiele nagród, a co więcej był także nominowany do Oscara.

Jakie zamiary będzie miał bohater filmu „Boże Ciało”?

Marzenie, które obrał sobie za cel, jest bardzo trudne do spełnienia. Chłopak pragnie zostać księdzem. Jego brutalna przeszłość nie dopuszcza go do seminarium. Po wyjściu z poprawczaka dostaje szansę pracy jako stolarz, jednak nigdy tam nie dociera. Stwarza sobie nową drogę, która prowadzi go do Kościoła znajdującego się niedaleko jego miejsca zamieszkania. Tam poznaje proboszcza i zaprzyjaźnia się z nim. Akcja zaczyna się w momencie, gdy pod nieobecność proboszcza parafii, mężczyzna, wykorzystując sytuację, przebiera się za duchownego i zaczyna pełnić rolę kapłana w miasteczku. Z początku sposób głoszenia ewangelizacji nie przypadł społeczeństwu do gustu, gdyż odbiegał od normy. Z czasem nauki głoszone przez Daniela zaczynają mieć pozytywny odbiór. Komplikacje następują w momencie, gdy chłopaka odwiedza przyjaciel z dawnych lat. Nie jest zachwycony, gdy dowiaduje się o kłamstwach kolegi.

Jak potoczą się dalsze losy chłopaka?

Zobaczcie sami!

Czy w filmie „Boże Ciało” okaże się, że kłamstwo ma krótkie nogi?

Cały film „Boże Ciało” CDA przedstawia niezwykle poruszającą historię, która daje wiele do myślenia. Błędy, które popełniamy często będąc młodymi ludźmi ciągną się za nami latami. Niestety w ludziach łatwiej jest zobaczyć złą, niż tą dobrą stronę, dlatego często nie wierzymy w przemianę. Jest to zgubne, bo tak naprawdę tylko dzięki wierze drugiego człowieka  jesteśmy w stanie sami w siebie uwierzyć. Zawsze warto walczyć o lepszą przyszłość.

Film jest pouczającą, autentyczną historią, którą zdecydowanie warto obejrzeć.

Boże Ciało
Boże Ciało
Boże Ciało
Boże Ciało
Oryginalny tytuł Boże Ciało
Ocena IMDb 7.7 5,458 głosy
Ocena TMDb 7.9 91 głosy
Udostępnienia4

Mogą Ci się spodobać

Pięciu braci
Kartoteka 64
Film Irlandczyk
Niemiłość
Zimna wojna
Pełnia życia
Parasite 2019
Pitbull. Ostatni pies
Szarlatan 2020 Online
Film Eastern
Bohemian Rhapsody
Ślicznotki 2019 (cały film)

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodaj wyświetlaną nazwę
Email *
Twój email nie będzie nigdzie publikowany, ani przekazywany.
Strona