What's happening?

Video Sources 4819 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com

Boże Ciało
online
  Lektor PL
  Napisy PL

24708 wyświetlenia • 47 komentarzy

VodStrefa
Boże Ciało

Boże Ciało

Oct. 11, 2019Poland115 Min.PG
Twoja ocena: 0
5.8 4 głosy

Gdzie oglądać? Cały film obejrzysz m. in. na Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Gdzie obejrzeć cały film „Boże Ciało” Online?

Film „Boże Ciało” CDA to polska produkcja w reżyserii Jana Komasy z 2019 roku. To historia oparta na faktach, przedstawiająca życie młodego chłopaka, który połowę swojego życia spędził w murach poprawczaka. Gdy wychodzi na wolność, odnajduje wiarę w Boga. Jednak historia przybiera niespodziewany obrót. Będzie musiał sprostać wielu wyzwaniom. Film zdobył wiele nagród, a co więcej był także nominowany do Oscara.

Jakie zamiary będzie miał bohater filmu „Boże Ciało”?

Marzenie, które obrał sobie za cel, jest bardzo trudne do spełnienia. Chłopak pragnie zostać księdzem. Jego brutalna przeszłość nie dopuszcza go do seminarium. Po wyjściu z poprawczaka dostaje szansę pracy jako stolarz, jednak nigdy tam nie dociera. Stwarza sobie nową drogę, która prowadzi go do Kościoła znajdującego się niedaleko jego miejsca zamieszkania. Tam poznaje proboszcza i zaprzyjaźnia się z nim. Akcja zaczyna się w momencie, gdy pod nieobecność proboszcza parafii, mężczyzna, wykorzystując sytuację, przebiera się za duchownego i zaczyna pełnić rolę kapłana w miasteczku. Z początku sposób głoszenia ewangelizacji nie przypadł społeczeństwu do gustu, gdyż odbiegał od normy. Z czasem nauki głoszone przez Daniela zaczynają mieć pozytywny odbiór. Komplikacje następują w momencie, gdy chłopaka odwiedza przyjaciel z dawnych lat. Nie jest zachwycony, gdy dowiaduje się o kłamstwach kolegi.

Jak potoczą się dalsze losy chłopaka?

Zobaczcie sami!

Czy w filmie „Boże Ciało” okaże się, że kłamstwo ma krótkie nogi?

Cały film „Boże Ciało” CDA przedstawia niezwykle poruszającą historię, która daje wiele do myślenia. Błędy, które popełniamy często będąc młodymi ludźmi ciągną się za nami latami. Niestety w ludziach łatwiej jest zobaczyć złą, niż tą dobrą stronę, dlatego często nie wierzymy w przemianę. Jest to zgubne, bo tak naprawdę tylko dzięki wierze drugiego człowieka  jesteśmy w stanie sami w siebie uwierzyć. Zawsze warto walczyć o lepszą przyszłość.

Film jest pouczającą, autentyczną historią, którą zdecydowanie warto obejrzeć.

Boże Ciało
Boże Ciało
Boże Ciało
Boże Ciało
Oryginalny tytuł Boże Ciało
IMDb Rating 7.7 5,458 votes
TMDb Rating 7.9 91 votes

Zwiastun Boże Ciało

Udostępniono11

Zobacz także

Dom
The Northman
Le Mans ’66
Bohemian Rhapsody
Najgorszy człowiek na świecie
Mój Piękny Syn
Pewnego razu w Hollywood
Underdog 2019
Pełnia życia
Najlepszy 2017
Psy 3: W imię zasad
Creed III
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (47)