What's happening?

Video Sources 2704 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com

Green Book
online
  Lektor PL
  Napisy PL

24708 wyświetlenia • 47 komentarzy

VodStrefa
Green Book

Green Book

Nov. 16, 2018USA130 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Gdzie oglądać? Cały film obejrzysz m. in. na Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Gdzie oglądać cały film „Green Book” Online?

Green Book online to nagrodzony Oskarem kinowy hit. Fabuła filmu Green Book Online toczy się w 1962 roku w Stanach Zjednoczonych. Tytuł tego kinowego przeboju ma znaczenie symboliczne. Odnosi się do specjalnego przewodnika wydanego dla Afroamerykanów. Książka wskazywała czarnoskórym obywatelom USA przeznaczone wyłącznie dla nich hotele oraz restauracje.

Film „Green Book” Lektor PL pokochają miłośnicy komedii

Green Book Lektor PL

Tony w filmie Green Book to typowy przedstawiciel klasy robotniczej włoskiego pochodzenia, zamieszkujący dzielnicę nowojorskiego Bronxu. Aby zarobić trochę pieniędzy dla swojej rodziny, podejmuje się każdej pracy, np. jest ochroniarzem w nocnym klubie. Shirley to z kolei pełen klasy oraz ekstrawagancji muzyk o afroamerykańskich korzeniach. Poszukuje otwartego, odważnego i profesjonalnego kierowcy do swojej podróży po południowych stanach USA. Dzięki swoim znajomościom, Tony dostaje tę pracę. Cały film Green Book nie tylko przedstawia ewolucję początkowo skomplikowanej relacji między panami, ale również ukazuje reakcję amerykańskiego społeczeństwa lat 60. XX wieku na czarnoskórego muzyka. Niestety nawet jego niezwykły talent nie jest w stanie przeciwstawić się rasistowskiemu traktowaniu.

Czy film „Green Book” przedstawia pełnię szczęścia?

W filmie Green Book Lektor PL Don oraz Tony wspólnie wyruszają na ośmiotygodniową trasę koncertową. Okazuje się, że Vallelonga pełni nie tylko funkcję kierowcy. W niektórych dramatycznych sytuacjach zmuszony jest także stanąć w obronie Dona i wyciągnąć go z tarapatów. Choć różni ich tak naprawdę wszystko, z czasem pomiędzy panami rodzi się wzajemna sympatia, a nawet przyjaźń. Kolor skóry, wykształcenie, światopogląd, a nawet status społeczny przestają mieć znaczenie. W zderzeniu z rzeczywistością okazuje się, że za wszelkimi uprzedzeniami tak naprawdę skrywa się człowiek wraz z całą swoją historią oraz bagażem trudnych doświadczeń.

Wzruszająca opowieść o nietypowej przyjaźni w filmie Green Book cda

cały film green book onlineGreen Book cda ukazuje mroczne czasy segregacji rasowej, którą przez dziesięciolecia prowadziły instytucje naukowe, kulturalne oraz prawne. Historia Dona oraz Tony’ego rozgrywa się na rok przed słynnym już marszem na Waszyngton, w wyniku którego uchwalona została ustawa zakazująca dyskryminacji rasowej w hotelach oraz restauracjach. W późniejszych latach jej zapisy rozszerzono także o korzystanie z usług deweloperskich.

Czego możemy się spodziewać po całym filmie „Green Book” ?

Cały film Green Book porusza wiele ważnych społecznie wątków, np. rasizm, jak również zmusza do osobistej refleksji na temat przyjaźni, moralności oraz walki z przeciwnościami losu. Wybitny pianista Don Shirley odbywa swoją trasę koncertową w miejscach „nieodpowiednich” dla osób z jego kolorem skóry. Znosi wiele upokorzeń oraz doświadcza licznych obelg. Podejmuje się jednak misji walki z segregacją rasową za pomocą sztuki. Jego twórczość niesie za sobą przesłanie, mówiące, że wszyscy ludzie są tak samo równi i ważni bez względu na rasę, pochodzenie czy status społeczny. Talent nie zna podziałów. Green Book Online napełnia widza optymizmem oraz dogłębnie porusza. Z zapartym tchem śledzi przygody dwóch tak różnych mężczyzn, którzy mimo wszystko potrafią odnaleźć nić porozumienia, a nawet się ze sobą zaprzyjaźnić. Polecamy również Psy 3 w imię zasad online jak również warto sprawdzić pozostałe filmy online.

Film Green Book Lektor PL otrzymał trzy oscarowe statuetki: za najlepszy film roku, oryginalny scenariusz oraz drugoplanową rolę męską (Mahershala Ali).

Green Book
Green Book
Green Book
Green Book
Green Book
Green Book
Green Book
Green Book
Green Book
Green Book
Oryginalny tytuł Green Book
IMDb Rating 8.2 304,713 votes
TMDb Rating 8.3 5,814 votes

Zwiastun Green Book

Udostępniono3

Zobacz także

Rodzina Addamsów (2019)
21 mostów
Szarlatan 2020 Online
Vortex
Bodyguard i żona zawodowca
Chip 'n Dale: Rescue Rangers
Elvis
Downton Abbey: Nowa epoka
Small World (Vega)
Bo we mnie jest seks
Zdrajca 2019 Cały Film
Swingersi 2020
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (47)