What's happening?

Video Sources 16518 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com

Czarownica 2
online
  Lektor PL
  Napisy PL

24708 wyświetlenia • 47 komentarzy

VodStrefa

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Czarownica 2 po szybkiej rejestracji.

Czarownica 2

Czarownica 2

Oct. 16, 2019USA118 Min.PG
Twoja ocena: 0
8.3 6 głosy

Gdzie oglądać? Cały film obejrzysz m. in. na Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Gdzie obejrzeć cały film „Czarownica” Online ?

„Czarownica” (org. Maleficent) – film ma charakter przygodowo-baśniowy, został zainspirowany postacią znaną głównie z disneyowskiej „Śpiącej królewny” z 1959 roku – tak zwaną Diaboliną. Premiera w Polsce miała miejsce 30 maja 2014 roku. Reżyserem jest znakomity Robert Stromberg, który słynie głównie z filmów takich jak: „Avatar” oraz „ Alicja w krainie czarów”. Główną rolę zagrała Angelina Jolie, która wcieliła się w Maleficent. Tytułowa „Czarownica” była piękną dziewczyną o dobrym sercu, do momentu, aż nadszedł czas wojny. Bohaterka wykazała się walecznością, jednak zdrada, której doświadczyła Maleficent, zmieniła jej piękne, czyste serce w kamień.

Czego możemy dowiedzieć się o dalszych losach „Czarownicy” Lektor PL ?

Pewien mężczyzna, zobaczywszy, Diabolinę zakochał się w jej osobowości, a przede wszystkim w potężnej charyzmie, jaką posiadała. Nad jej mocami chciał zapanować niegdyś Król Henryk oraz zdobyć całą Knieję. Wyznaczył nagrodę w postaci otrzymania Królestwa, jeśli ktoś podejmie się zabicia Czarownicy.  Stefan pragnął zdobyć Królestwo, więc postanowił odciąć skrzydła ukochanej i wręczyć Królowi. Zdobył on tym samym posiadanie wymarzonego Królestwa. Pozbawienie skrzydeł Czarownicy było czymś niewybaczalnym. Postanowiła zemścić się, wynajmując kruka Diavala, który doniósł o narodzinach Aurory – córki Króla. Bez skruchy rzuciła klątwę na narodzone dziecko. Czar miał się spełnić dopiero w dniu szesnastych urodzin dziewczyny. Ukłucie wrzecionem miało spowodować głęboki sen na zawsze. Widząc Stefana, postanawia złagodzić czar. Sen dobiegnie końca w momencie pocałunku przez prawdziwą miłość

Czarownica 2 Lektor PL

Czarownica 2 Lektor PL

Film „Czarownica” Lektor PL pokochają miłośnicy filmów przygodowo-baśniowych

Cały film „ Czarownica” CDA jest poświęcony walce dobra ze złem. Aurora mieszkała w  ukryciu wraz z trzema wróżkami, które wychowywały ją przez czas, w którym dorastała. Spalono wszystkie wrzeciona, jakie tylko były, dla bezpieczeństwa dziewczynki. Przez cały ten okres kontrolowano Czarownicę, czy nie knuje planu przeciwko dziewczynce, jednak kobieta ogrodziła Knieję kolczastym murem. Przez te lata Maleficent bardzo zbliżyła się do dziewczynki. Na każdym kroku obserwowała, jak dziewczyna staje się kobietą. Po jakimś czasie przedstawiła się jako Wróżka Chrzestna. Zdawała sobie sprawę, że dziewczyna posiada klucz do pokoju na ziemi. Przez chwilę pragnęła odczynić klątwę jednak bez skutku. Na całe szczęście Aurora poznaje księcia Filipa w swoje szesnaste urodziny, lecz zapada w sen.

Czarownica zmusza księcia, aby ją pocałował, lecz gdy to nic nie daje, postanawia sama pocałować Aurolę w czoło. Film „ Czarownica” CDA  jest bardzo pouczający, a zarazem wzruszający. Wniosek, jaki można zaobserwować z opowieści jest:

Gdy robimy złe rzeczy możemy bardzo szybko przekonać się, że te decyzje były podejmowane pod wpływem chwili i niekoniecznie chcemy dalej w nie brnąć.

Film kieruje przekaz do ludzi młodszych jak i starszych. Na pewno każdy będzie mógł wynieść pewną mądrość.

Czy jest szansa by złamać klątwę? A może tym razem losy potoczą się zupełnie inaczej niż przypuszczamy?

Warto obejrzeć i się przekonać. 

Po udanym seansie zapraszamy na cały film Doktor Dolittle.

Czarownica 2
Czarownica 2
Czarownica 2
Czarownica 2
Czarownica 2
Czarownica 2
Czarownica 2
Czarownica 2
Czarownica 2
Czarownica 2
Oryginalny tytuł Maleficent: Mistress of Evil
IMDb Rating 6.7 60,288 votes
TMDb Rating 7.3 2,342 votes

Zwiastun Czarownica 2

Udostępniono20

Zobacz także

Spider-Man: Bez drogi do domu
Zaginione miasto
Thor: Miłość i Grom
Chłopiec z chmur
Wonder Woman 1984
Łotr 1. Gwiezdne Wojny – Historie
Małgosia i Jaś
Moonfall
Trolle 2
Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a
Wiking (2022)
To: Rozdział 2
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (47)