What's happening?

Film Irlandczyk
online
  Lektor PL
  Napisy PL

24708 wyświetlenia • 47 komentarzy

VodStrefa

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Film Irlandczyk po szybkiej rejestracji.

Film Irlandczyk

Film Irlandczyk

Nov. 01, 2019USA209 Min.R
Twoja ocena: 0
7 2 głosy

Gdzie oglądać? Cały film obejrzysz m. in. na Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Gdzie obejrzeć cały film Irlandczyk Online?

Cały film Irlandczyk na Netflix jest amerykańskim dramatem kryminalnym, który miał swoją premierę w Stanach Zjednoczonych w 2019 roku. Reżyserem produkcji jest Martina Scorsese, twórca Chłopców z ferajny czy Wilka z Wall Street. Film powstał na podstawie książki Charlesa Brandta pod tytułem Słyszałem, że malujesz domy. Irlandczyk cda przedstawia postać Franka Sheerana, weterana drugiej wojny światowej, przestępcy i płatnego zabójcy. Akcja toczy się w powojennej Ameryce na przestrzeni kilkudziesięciu lat. Fabuła opowiada historię zaginięcia Jimmy’ego Hoffa, jednego z najsłynniejszych przywódców związków zawodowych. W tę tajemniczą sprawę kryminalną zamieszany jest cały przestępczy półświatek. Produkcja obnaża ówczesną bezwzględną walkę o wpływy oraz sieć podejrzanych koneksji politycznych. Rzeczywistość jest brutalna. Sheeran wykonuje zlecenia na rzecz najbardziej zwyrodniałych i wpływowych przestępców. W filmie Irlandczyk Online zaprezentowano wpływ przestępczości zorganizowanej na amerykańską politykę drugiej połowy XX wieku.

Zobacz film Online - Irlandczyk Netflix

Największe afery kryminalne Ameryki w filmie Irlandczyk Netflix

Cały film Irlandczyk opowiada dramatyczną historię byłego żołnierza Franka Sheerana, który w trakcie II wojny światowej trenował sztukę zabijania podczas brutalnej i bezlitosnej kampanii włoskiej. Po powrocie do Stanów Zjednoczonych rozpoczął krwawą działalność jako płatny morderca. Wykonywał zlecenia dla największych bossów Ameryki. Dla włosko-amerykańskiej rodziny Bufalino zlikwidował między innymi swojego wieloletniego przyjaciela Jimmy’ego Hoffa, osławionego działacza związkowego. Kiedy mężczyzna stał się niewygodny dla pewnych wpływowych sfer, Sheeran otrzymał zadanie, aby go wyeliminować. Konieczne stało się więc odłożenie wszelkich sentymentów na bok. Morderstwo stało się jedną z najbardziej tajemniczych spraw kryminalnych w historii USA. W filmie Irlandczyk Lektor PL widzowie śledzą także losy podstarzałego już Franka, który wspomina swoje całe minione życie. Zastanawia się, jaki tak naprawdę miał wpływ na kształtowanie sytuacji politycznej kraju w czasach swojej młodości. Jeśli interesują Ciebie filmy wojenne warto żebyś obejrzał film Pacyfik (The Pacific) z 2010 roku.

Irlandczyk na CDA PL - Premiera

Gwiazdorska obsada – film Irlandczyk Online

 

W filmie Irlandczyk cda wystąpili:

  • Robert De Niro (Frank Sheeran)
  • Al Pacino (Jimmy Hoffa)
  • Joe Pesci (Russell Bufalino)
  • Harvey Keitel (Angelo Bruno)
  • Ray Romano (Bill Bufalino)
  • Bobby Cannavale (Chuda Brzytwa)
  • a także Anna Paquin (Starsza Peggy Sheeran)

Oglądaj Irlandczyk Netflix – Lektor PL 1080px

Ze względu na fakt, że akcja tej superprodukcji rozgrywa się na przestrzeni ponad czterdziestu lat, bohaterów poddano specjalnemu cyfrowemu procesowi odmładzania, a także postarzania. Charakteryzacja poszczególnych postaci w filmie Irlandczyk Lektor PL została pozytywnie przyjęta przez cenionych krytyków z całego świata. Film Irlandczyk zdobył aż 10 nominacji na tegorocznej gali oscarowej, jednak twórcy hitu nie zwyciężyli w ani jednej kategorii. Nominacje dotyczyły kategorii aktorskich, reżyserskiej, za najlepszy film, scenariusz, kostiumy i efekty specjalne, montaż, a także scenografię. Więcej nominacji uzyskał tylko Joker.

Film Irlandczyk
Film Irlandczyk
Film Irlandczyk
Film Irlandczyk
Film Irlandczyk
Film Irlandczyk
Film Irlandczyk
Film Irlandczyk
Film Irlandczyk
Film Irlandczyk
Oryginalny tytuł The Irishman
IMDb Rating 7.9 309,084 votes
TMDb Rating 7.7 4,036 votes
Udostępniono4

Zobacz także

John Wick: Chapter 4
Dziewczyny z Dubaju (2021)
Obrazy bez autora
Dwóch papieży
Ray Donovan
Tajemnicze początki
Oczy Tammy Faye
Cudowny chłopak
365 dni: Ten dzień
Rajskie ptaki
Matki równoległe
The Northman
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (47)