Psy 3: W imię zasad

Psy 3: W imię zasad

Jan. 17, 2020Poland126 Min.PG
Twoja ocena: 0
7.3 18 głosy

Gdzie oglądać? Film obejrzysz m. in. na Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Gdzie obejrzeć cały film „Psy 3. W imię zasad” Online?

Dwie pierwsze części filmu Psy to już kultowy klasyk polskiej kinematografii. Choć od premiery minęło ćwierć wieku, kino sensacyjne w reżyserii Władysława Pasikowskiego wciąż cieszy się niegasnącą sympatią widzów. Nic więc dziwnego, że fani przygód Franza Maurera z niecierpliwością oczekiwali na ekranizację kontynuacji jego losów. Wiadomość ta zaintrygowała i zelektryzowała wszystkich miłośników historii byłego funkcjonariusza Urzędu Bezpieczeństwa.

Popularność najnowszej części Psy 3. W imię zasad cda wśród Polaków wynika z sentymentu, jakim darzą oni całą tę serię. W latach dziewięćdziesiątych poruszała bowiem niezwykle ważne społeczne oraz polityczne kwestie. Obnażała ochoczo stosowane rozwiązania siłowe, współpracę policji i gangsterów, jak również korupcję na najwyższych szczeblach władzy. Postkomunistyczny kraj wciąż nie mógł podnieść się z kolan. Seria ukazywała ponadto kruchość przyjacielskiej więzi, kiedy w grę wchodziły uczucia, zdrada i piękne kobiety.

Cały film Psy 3. W imię zasad przedstawia historię Franza Maurera, który właśnie kończy swoją wieloletnią odsiadkę w więzieniu. Losy byłego ubeka są o tyle ciekawe, że rozgrywają się w zupełnie nowej rzeczywistości. Nastąpił upadek PRL-owskiej Polski, a na jej miejscu pojawiła się demokracja, niosąca za sobą świeży powiew wolności. Maurera ominął burzliwy czas transformacji i wymiany rządu. W skład komisji weryfikacyjnej nie wchodzą już przekupni funkcjonariusze.

Legendarny Franz Maurer powraca w filmie Psy 3. W imię zasad Online

Kinowy przebój Psy 3. W imię zasad cda w wydaniu utalentowanego Pasikowskiego ponownie zachwycił fanów, choć nie obyło się bez kilku gorzkich słów krytyki. Widzowie dostrzegli pewne scenariuszowe niedociągnięcia, które nieco mieszały ze sobą wątki, komplikując fabułę oraz dając wrażenie chaosu. Jednak zarówno talent reżyserski, jak i aktorski zaprezentowany na ekranie zdecydowanie się obronił. Film ten to sentymentalna podróż do czasów w nowoczesnej oprawie.

Psy 3. W imię zasad jest doskonałą rozrywką dla miłośników polskiego kina akcji oraz kultowych postaci kinematografii. Nazwiska takie jak Linda czy Pazura to gwarancja doskonałej gry aktorskiej. Każdy powinien na własnej skórze przekonać się, jak bardzo nowa rzeczywistość ustrojowa przedstawiona w filmie różni się od czasów komuny.

Przeczytaj i zadecyduj czy warto poświęcić czas na kultowe Psy 3. W imię zasada Netflix

Cały film Psy 3. W imię zasad Netflix to doskonała rozrywka dla miłośników polskiego kina akcji oraz kultowych postaci kinematografii. Nazwiska takie jak Linda czy Pazura to gwarancja doskonałej gry aktorskiej. Widzowie mogą z sentymentem śledzić zupełnie nowe losy Franza i Nowego.

Jak bardzo nowa rzeczywistość w demokratycznym kraju różni się od czasów komunistycznych?

Każdy powinien przekonać się sam, oglądając film.

Psy 3: W imię zasad
Psy 3: W imię zasad
Oryginalny tytuł Psy 3: W imię zasad
Ocena IMDb 6.5 392 głosy
Ocena TMDb 6.9 10 głosy

Reżyser

Obsada

Bogusław Linda isFranz Maurer
Franz Maurer
Cezary Pazura isPodporucznik Waldemar Morawiec
Podporucznik Waldemar Morawiec "Nowy"
Jan Frycz isPanicz
Panicz
Udostępnienia80

Mogą Ci się spodobać

Bad Boy
Nadzwyczajni
Aniołki Charliego 2019
Faceci w czerni III
Bohemian Rhapsody
Film Zenek
Żegnaj, mój synu
Pętla 2020
Pełnia życia
Wielki Mike. The Blind side.
To: Rozdział 2
Tylko sprawiedliwość
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (37)