What's happening?

Video Sources 35969 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com

Psy 3: W imię zasad
online
  Lektor PL
  Napisy PL

24708 wyświetlenia • 47 komentarzy
Psy 3: W imię zasad

Psy 3: W imię zasad

Jan. 17, 2020Poland126 Min.PG
Twoja ocena: 0
7 21 głosy

Gdzie oglądać? Cały film obejrzysz m. in. na Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Gdzie obejrzeć cały film „Psy 3. W imię zasad” Online?

Dwie pierwsze części filmu Psy to już kultowy klasyk polskiej kinematografii. Choć od premiery minęło ćwierć wieku, kino sensacyjne w reżyserii Władysława Pasikowskiego wciąż cieszy się niegasnącą sympatią widzów. Nic więc dziwnego, że fani przygód Franza Maurera z niecierpliwością oczekiwali na ekranizację kontynuacji jego losów. Wiadomość ta zaintrygowała i zelektryzowała wszystkich miłośników historii byłego funkcjonariusza Urzędu Bezpieczeństwa.

Popularność najnowszej części Psy 3. W imię zasad cda wśród Polaków wynika z sentymentu, jakim darzą oni całą tę serię. W latach dziewięćdziesiątych poruszała bowiem niezwykle ważne społeczne oraz polityczne kwestie. Obnażała ochoczo stosowane rozwiązania siłowe, współpracę policji i gangsterów, jak również korupcję na najwyższych szczeblach władzy. Postkomunistyczny kraj wciąż nie mógł podnieść się z kolan. Seria ukazywała ponadto kruchość przyjacielskiej więzi, kiedy w grę wchodziły uczucia, zdrada i piękne kobiety.

Cały film Psy 3. W imię zasad przedstawia historię Franza Maurera, który właśnie kończy swoją wieloletnią odsiadkę w więzieniu. Losy byłego ubeka są o tyle ciekawe, że rozgrywają się w zupełnie nowej rzeczywistości. Nastąpił upadek PRL-owskiej Polski, a na jej miejscu pojawiła się demokracja, niosąca za sobą świeży powiew wolności. Maurera ominął burzliwy czas transformacji i wymiany rządu. W skład komisji weryfikacyjnej nie wchodzą już przekupni funkcjonariusze.

Legendarny Franz Maurer powraca w filmie Psy 3. W imię zasad Online

Kinowy przebój Psy 3. W imię zasad cda w wydaniu utalentowanego Pasikowskiego ponownie zachwycił fanów, choć nie obyło się bez kilku gorzkich słów krytyki. Widzowie dostrzegli pewne scenariuszowe niedociągnięcia, które nieco mieszały ze sobą wątki, komplikując fabułę oraz dając wrażenie chaosu. Jednak zarówno talent reżyserski, jak i aktorski zaprezentowany na ekranie zdecydowanie się obronił. Film ten to sentymentalna podróż do czasów w nowoczesnej oprawie.

Psy 3. W imię zasad jest doskonałą rozrywką dla miłośników polskiego kina akcji oraz kultowych postaci kinematografii. Nazwiska takie jak Linda czy Pazura to gwarancja doskonałej gry aktorskiej. Każdy powinien na własnej skórze przekonać się, jak bardzo nowa rzeczywistość ustrojowa przedstawiona w filmie różni się od czasów komuny.

Przeczytaj i zadecyduj czy warto poświęcić czas na kultowe Psy 3. W imię zasada Netflix

Cały film Psy 3. W imię zasad Netflix to doskonała rozrywka dla miłośników polskiego kina akcji oraz kultowych postaci kinematografii. Nazwiska takie jak Linda czy Pazura to gwarancja doskonałej gry aktorskiej. Widzowie mogą z sentymentem śledzić zupełnie nowe losy Franza i Nowego.

Jak bardzo nowa rzeczywistość w demokratycznym kraju różni się od czasów komunistycznych?

Każdy powinien przekonać się sam, oglądając film.

Psy 3: W imię zasad
Psy 3: W imię zasad
Oryginalny tytuł Psy 3: W imię zasad
IMDb Rating 6.5 392 votes
TMDb Rating 6.9 10 votes

Zwiastun Psy 3: W imię zasad

Udostępniono118

Zobacz także

Bodyguard Zawodowiec
Wszyscy moi przyjaciele nie żyją
Strażnicy Galaktyki Vol. 2
Bodyguard i żona zawodowca
Czerwona Nota ⋆ Red Notice
Biegnij!
Krime Story. Love Story
King’s Man: Pierwsza misja
Gwiezdne wojny: Część IX – Skywalker. Odrodzenie
Kartoteka 64
Im dalej w las, tym więcej drzew
Inni ludzie
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (47)