What's happening?

Gierek
online
  Lektor PL
  Napisy PL

24778 wyświetlenia • 47 komentarzy
Gierek

Gierek

140 Min.
Twoja ocena: 1
4.3 3 głosy

Gdzie oglądać? Cały film obejrzysz m. in. na Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Gierek to film polskiej produkcji, przybliżający nam losy Edwarda Gierka, I sekretarza KC PZPR w latach 1970–1980. Wiele osób zna tą historię bardzo dobrze. Warto zauważyć, że nowe pokolenia w wielu przypadkach kojarzą tylko tę personę przez wzgląd na nazwisko. Film przybliża nieco bardziej jego działania i drogę po szczeblach polityki.

Nie da się jednak nie zauważyć, że jest to kolejna polska produkcja  z nieco przesadzonym tonem, o mocno politycznym zabarwieniu, prosto mówiącym kto jest dobry, a kto nie. Dostajemy tutaj mroczny klimat, niczym z filmów wojennych, a panująca  w nim atmosfera jest bardzo ciężka. Ostatecznie jednak przedstawiona w nim historia została bardzo znakomicie przedstawiona. Dzięki temu cały film Gierek ogląda się tak jak Dom z papieru: Globalny fenomen po prostu dobrze.

gierek cały film online na netflix

Film Gierek – gdzie oglądać online?

Jeśli chcesz zobaczyć film Gierek online, możesz to zrobić bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że skorzystasz z wyszukiwarki internetowej i w dosłownie kilka chwil, będziesz mógł cieszyć się wysoką jakością odtwarzania. Produkcja ta stanowi idealny wybór na nudne popołudnie, choć nie należy do lekkich seansów.

Udostępniono16

Zobacz także

Obraz pożądania
Szalony świat Louisa Waina
Belfast
Śmierć na Nilu
Obrazy bez autora
Cudowny chłopak
Narodziny gwiazdy 2018
Le Mans ’66
Pinokio
Wilk z Wall Street
Zatrzyj ślady
Był sobie pies 2
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (37)