What's happening?

Handlarz cudów
online
  Lektor PL
  Napisy PL

24778 wyświetlenia • 47 komentarzy
Handlarz cudów

Handlarz cudów

Francja / Polska / Szwecja99 Min.
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Gdzie oglądać? Cały film obejrzysz m. in. na Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Handlarz cudów to film drogi i choćby z tego powodu warto wyświetlić sobie ten seans online. Ten gatunek bowiem jak wiemy, w naszym rodzimym kinie jest raczej niszowy. Trudno znaleźć podobny film jak ten.

Na szczególną uwagę szczególnie będzie zasługiwać z uwagi na główną rolę odgrywaną przez Borysa Szyca. Ten wszechstronnie utalentowany aktor nie pozwoli nam ani na chwilę odejść od ekranu. Przykuwa swoją grą nasz wzrok już od pierwszych kadrów. Sam scenariusz jest oczywiście bardzo interesujący i ma duży potencjał. Opowiada o Stefanie, który jest pijakiem i samobójcą ogarniętym jednocześnie religijną dewocją.

Pielgrzymka po odkupienie

Główny bohater zaplanował sobie pielgrzymkę do Lourdes, ale na jego drodze staje dwójka czeczeńskich dzieci. Za wszelką cenę starają się dotrzeć do Lyonu, aby w końcu zobaczyć dawno niewidzianego ojca. Dzieci niestety utknęły w Polsce, ale postanawiają poprosić o pomoc właśnie Stefana.

cały film Handlarz cudów online - zobacz produkcję

Cały film będzie stopniować napięcie. Z pewnością z uwagi na typowo dramatyczny rys w całej historii nie zabraknie wyciskających łzy scen. Obraz ukazuje niewyobrażalne cierpienie małych istot, ale jednocześnie znajdziemy tutaj wątki optymistyczne, które każą nam wierzyć jednak w ludzi, którzy upadli bardzo nisko. To po prostu film online o zawiłościach ludzkiej moralności

Udostępniono0

Zobacz także

Oczy Tammy Faye
Film Zenek
Contagion – Epidemia strachu
Nie martw się, kochanie
Powrót do tamtych dni
Dzień, w którym znalazłem w śmieciach dziewczynę
Hotel Mumbaj
Zaułek koszmarów
Joker
The Flash – Flashpoint
Marzec ’68
Szalony świat Louisa Waina
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (37)