What's happening?

Infinite Storm
online
  Lektor PL
  Napisy PL

24778 wyświetlenia • 47 komentarzy
Infinite Storm

Infinite Storm

Australia / Wielka Brytania / Polska97 Min.
Twoja ocena: 0
6 2 głosy

Gdzie oglądać? Cały film obejrzysz m. in. na Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Infinite Storm (po polsku m.in.: Netflix) to kolejny film Małgorzaty Szumowskiej, a więc będzie to seans obowiązkowy dla wszystkich znawców kina. Jeżeli cenimy produkcje zaangażowane, to na pewno warto zobaczyć ten film online.

Sam scenariusz może nie jest jakoś wybuchowy, ale zwiastun robi bardzo duże wrażenie. Przede wszystkim film ten pokochają osoby, które kochają górskie wyprawy. Będziemy chcieli wiedzieć, gdzie obejrzeć ten film z uwagi na przepiękne krajobrazy. Pokazano tu nieprzewidywalny żywioł natury. Okazuje się, że nie zawsze wyprawa w góry może się skończyć dla nas dobrze. Poza tym jest to oczywiście także popis wspaniałej gry aktorskiej.

Infinite Storm cały film po polsku

Zobacz cały film Infinite Storm – Naomi Watts przechodzi samą siebie?

Film wydaje się być wręcz idealny do zagrania dla twórczyni głównej roli, czyli Naomi Watts. Reżyserka, która przyzwyczaiła nas do filmów opowiadających o kobietach bardzo silnych, również tu nie zawodzi. Cały film pokazuje, że w zasadzie płeć nie ma znaczenia. Jako ludzie jesteśmy czasami w lepszej lub gorszej kondycji egzystencjalnej no i oczywiście fizycznej.

film Infinite Storm online na netflix

Poza tym film warto obejrzeć z uwagi na reżyserię kontynuatorki rzemiosła Krzysztofa Kieślowskiego. Produkcja ta na pewno zapadnie nam na długo w pamięć, bo jest obrazem długiej niezwykle emocjonującej podróży i również refleksyjnej.

Udostępniono3

Zobacz także

Tajemnicze początki
Jathi Ratnalu
Creed III
West Side Story
Nie Oddychaj 2
Downton Abbey: Nowa epoka
The Flash – Flashpoint
John Wick: Chapter 4
Pełnia życia
Yang
Matki równoległe
Lokatorka
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (37)