Jak poślubić milionera

Jak poślubić milionera

Nov. 29, 2019
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Gdzie oglądać? Sprawdź nasz powyższy Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Gdzie obejrzeć cały film Jak poślubić milionera online?

Jak poślubić milionera to polska romantyczna komedia, której premiera odbyła się 29 listopada 2019 roku. Reżyserem filmu jest Filip Zylber, a muzykę do filmu stworzył Paweł Lucewicz. Fabuła filmu Jak poślubić milionera skupia się na Alicji, której były mąż związał się z nastolatką i zostawił pod jej opiekę 9-letniego syna Kubę. Na dodatek kobieta traci pracę w najgorszym momencie życia, a w jej mieszkaniu ktoś ciągle wyłącza prąd. W postać Alicji wciela się popularna polska aktorka Małgorzata Socha – znana także z “Śniadanie do łóżka”, “Och, Karol 2” czy “Wkręceni”. Wszystkie wymienione filmy możesz obejrzeć na platformie filmowej i serialowej Netflix. Polecamy również Planeta Singli 2 online

Jak poślubić milionera – niezwykła przemiana Alicji

W filmie Jak poślubić milionera życie głównej bohaterki bardzo się zmieni. Pewnego dnia sprzątając w hotelu, trafi na spotkanie z fanami najpopularniejszej w Polsce trenerki rozwoju osobistego – Sonię. Spotkanie autorskie Sonii jest związane z wydaniem poradnika “Jak poślubić milionera”. Rolę coacha zagrała niesamowita Małgorzata Foremniak ( https://plejada.pl/malgorzata-foremniak ) , która znana jest także z filmu “Kobieta sukcesu”. Sonia widząc Alicję, zakłada się z dziennikarzem (Mikołaj Roznerski), że dokona przemiany kobiety. Tak też zaprasza ją na swoje ekskluzywne warsztaty, które gwarantują znalezienie drugiej połówki. Uczestnicy warsztatów są zdesperowani, aby w końcu odnaleźć miłość swojego życia.

Alicja bierze do siebie wszystkie rady i zasady trenerki. Sonia wprowadza kobietę w życie wyższych sfer. W związku z tym zabiera ją na bale u ambasadora, drogie zakupy, kolację w Paryżu czy delektują się kawiorem z jesiotra. Alicja zaczyna żyć jak w bajce. W tym też czasie zakochuje się w znanym byłym piłkarzu, który zaręcza się z bogatą gwiazdą Polą (Justyna Steczkowska).

  • Czy bohaterka znajdzie upragnioną miłość?
  • Czy będzie wiedziała, jak zachować się na randce?

Koniecznie musisz zobaczyć tę komedię romantyczną, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania.

Po obejrzeniu Jak poślubić milionera cda wiele osób z pewnością odzyska wiarę w ponowne szczęśliwe zakochanie. Ponadto kobiety znajdą złote rady dotyczące tego, jak zainteresować sobą mężczyznę i sprawić, aby otworzyć się na niego. Film rozbawi, a także wzruszy niejednego widza.

 

Jak poślubić milionera
Oryginalny tytuł Jak poślubić milionera
Ocena TMDb 7.5 5 głosy
Udostępnienia7

Mogą Ci się spodobać

King’s Man: Pierwsza misja
Trolle 2
Na noże 2019 (film online)
Green Book
Ślicznotki 2019 (cały film)
(Nie)znajomi
Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)
Bodyguard Zawodowiec
Swingersi 2020
Doktor Dolittle
Aniołki Charliego 2019
Klaus

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodaj wyświetlaną nazwę
Email *
Twój email nie będzie nigdzie publikowany, ani przekazywany.
Strona