VodStrefa
Jak poślubić milionera

Jak poślubić milionera

Nov. 29, 2019
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Gdzie oglądać? Film obejrzysz m. in. na Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Gdzie obejrzeć cały film Jak poślubić milionera online?

Jak poślubić milionera to polska romantyczna komedia, której premiera odbyła się 29 listopada 2019 roku. Reżyserem filmu jest Filip Zylber, a muzykę do filmu stworzył Paweł Lucewicz. Fabuła filmu Jak poślubić milionera skupia się na Alicji, której były mąż związał się z nastolatką i zostawił pod jej opiekę 9-letniego syna Kubę. Na dodatek kobieta traci pracę w najgorszym momencie życia, a w jej mieszkaniu ktoś ciągle wyłącza prąd. W postać Alicji wciela się popularna polska aktorka Małgorzata Socha – znana także z “Śniadanie do łóżka”, “Och, Karol 2” czy “Wkręceni”. Wszystkie wymienione filmy możesz obejrzeć na platformie filmowej i serialowej Netflix. Polecamy również Planeta Singli 2 online

Jak poślubić milionera – niezwykła przemiana Alicji

W filmie Jak poślubić milionera życie głównej bohaterki bardzo się zmieni. Pewnego dnia sprzątając w hotelu, trafi na spotkanie z fanami najpopularniejszej w Polsce trenerki rozwoju osobistego – Sonię. Spotkanie autorskie Sonii jest związane z wydaniem poradnika “Jak poślubić milionera”. Rolę coacha zagrała niesamowita Małgorzata Foremniak ( https://plejada.pl/malgorzata-foremniak ) , która znana jest także z filmu “Kobieta sukcesu”. Sonia widząc Alicję, zakłada się z dziennikarzem (Mikołaj Roznerski), że dokona przemiany kobiety. Tak też zaprasza ją na swoje ekskluzywne warsztaty, które gwarantują znalezienie drugiej połówki. Uczestnicy warsztatów są zdesperowani, aby w końcu odnaleźć miłość swojego życia.

Alicja bierze do siebie wszystkie rady i zasady trenerki. Sonia wprowadza kobietę w życie wyższych sfer. W związku z tym zabiera ją na bale u ambasadora, drogie zakupy, kolację w Paryżu czy delektują się kawiorem z jesiotra. Alicja zaczyna żyć jak w bajce. W tym też czasie zakochuje się w znanym byłym piłkarzu, który zaręcza się z bogatą gwiazdą Polą (Justyna Steczkowska).

  • Czy bohaterka znajdzie upragnioną miłość?
  • Czy będzie wiedziała, jak zachować się na randce?

Koniecznie musisz zobaczyć tę komedię romantyczną, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania.

Po obejrzeniu Jak poślubić milionera cda wiele osób z pewnością odzyska wiarę w ponowne szczęśliwe zakochanie. Ponadto kobiety znajdą złote rady dotyczące tego, jak zainteresować sobą mężczyznę i sprawić, aby otworzyć się na niego. Film rozbawi, a także wzruszy niejednego widza.

 

Jak poślubić milionera
Oryginalny tytuł Jak poślubić milionera
Ocena TMDb 7.5 5 głosy
Udostępnienia12

Mogą Ci się spodobać

Aniołki Charliego 2019
Klaus
Thor: Ragnarok
Wyprawa do dżungli
Nadzwyczajni
Sonic. Szybki jak błyskawica
Free Guy
Last Christmas 2019
Psy i koty 3: Łapa w łapę
Bodyguard Zawodowiec
O wszystko zadbam 2021 Lektor PL
Parasite 2019
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (37)