What's happening?

Klaus
online
  Lektor PL
  Napisy PL

24778 wyświetlenia • 47 komentarzy

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Klaus po szybkiej rejestracji.

Klaus

Klaus

Nov. 08, 201998 Min.
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Gdzie oglądać? Cały film obejrzysz m. in. na Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Zobacz całą bajkę Klaus online – CDA, Netflix

Klaus to hiszpańskiej produkcji świąteczny, komediowy film animowany. Swojej premiery doczekał się 8 listopada 2019 roku. Reżyserem filmu jest Sergio Pablos. Warto dodać, że jest to jego debiut reżyserski. Klaus został wyprodukowany przez Sergio Pablos Animation Studios, a przy tym wsparli go Atresmedia Cine oraz platforma filmowa i serialowa Netflix. Film animowany napisano przy współpracy z Zachem Lewisem i Jimem Mahoney’em.

Klaus

Fabuła Klaus cda opowiada o egoistycznym i leniwym Jesperze Johanssonie, którego ojciec skierował do odległej, północnej placówki. Znajduje się ona w Smeerensburgu, gdzie panuje konflikt pomiędzy dwoma zwaśnionymi klanami. Wcześniej ojciec Jespera zapisał go do akademii szkolenia listonoszy. Jednak młody chłopak nie wykorzystał szansy i specjalnie osiągał tam gorsze wyniki. W rolę głównego bohatera wciela się Jason Schwartzman, który występował w filmach, takich jak “Pociąg do Darjeeling”, “Fargo” oraz “Wielkie oczy”.

Polecamy również Kraina Lodu 2 online  – odkryj moc, pokonaj strach.

Film Klaus 2019 – zabawki sposobem na wykonanie zadania

W filmie Klaus Lektor PL zadaniem Jespera jest wysłania sześciu tysięcy listów w ciągu roku na północnej wyspie. Od wykonania tego zadania zależy, czy bohater nie zostanie odcięty od majątku rodziny. W Smeerensburgu Jesper spotyka ferrymana Mogensa oraz Alva, którzy opowiadają mu o wiecznie walczących rodzinach – Ellingboes i Krums. Rodziny te nie rozmawiają ze sobą, a w szczególności nie poruszają tematu listów.

Klaus

Jesper szukając sposobu na wysłanie listów, odkrywa na odległym krańcu wyspy tajemniczy, odizolowany domek. W tym też czasie poznaje samotnego leśnika Klausa. Rolę tytułowego bohatera odgrywa JK Simmons, którego można kojarzyć także z “Spider-Man” czy “Zabójcze ciało”. Leśnik ma wypełniony cały dom ręcznie robionymi zabawkami. Jednak przerażony wyglądem Klausa, chłopak ucieka, pozostawiając wcześniej znaleziony rysunek rysunek. Mężczyzna prosi Jaspera, aby doręczył on zabawkę do domu chłopca, który był autorem rysunku. Dzieci w Smeerensburgu zaczynają wierzyć, że jeżeli wyślą list do Klausa, otrzymają od niego zabawkę. Jesper wykorzystał ten pomysł i wraz z leśnikiem dostarczają przesyłki w tajemnicy w nocy.

Pewnego dnia w filmie Klaus cda bohaterom zaczyna brakować zabawek. W związku z tym, że zbliża się koniec roku, Jesper musi wykonać powierzone mu zadanie od ojca, przekonuje Klausa do zrobienia nowych zabawek na Święta Bożego Narodzenia. Okazuje się też, że żona mężczyzny zmarła z powodu choroby, a zrobione zabawki miały być dla ich przyszłych dzieci. Czy Klaus odnajdzie sens życia w obdarowywaniu dzieci prezentami?

Nieoczekiwanie rodziny Ellingboes i Krums dogadują się w celu powstrzymania Jaspera i Klausa. Oszukując ojca Jaspera, że chłopak wysłał czternaście tysięcy listów. Wobec tego przyjeżdża on na Wigilię Bożego Narodzenia do Smeerensburgu.

  • Czy ojciec zobaczy przemianę syna?
  • Czy Klaus dostarczy prezenty dzieciom?
  • Konflikt rodzin zostanie na zawsze zażegnany?

O tym przekonasz się w filmie animowanym Klaus.

Klaus Lektor PL – dostępny na platformie Netflix?

W związku z tym, że Netflix sfinansował produkcję filmu Klaus, to jest on dostępny na tej platformie filmowej i serialowej. Jest to jego pierwsza, oryginalna produkcja animowana. Film familijny, animowany Klaus opowiadający o alternatywnym pochodzeniu Świętego Mikołaja jest jednym z topowych filmów na Netflixie.

Klaus
Klaus
Klaus
Klaus
Klaus
Klaus
Klaus
Klaus
Klaus
Klaus
Oryginalny tytuł Klaus
TMDb Rating 8.3 1,738 votes
Udostępniono2

Zobacz także

Piotruś Królik 2: Na gigancie
Mój przyjaciel wampir
Ella Bella Bingo
Rodzina Addamsów (2019)
Mama Mu wraca do domu
Raya i ostatni smok
Był sobie pies 2
Sonic 2: Szybki jak błyskawica
Kosmiczny mecz: Nowa era
Escape the Undertaker
Wyprawa do dżungli
Naprzód
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (37)