Kobiety mafii 2

Kobiety mafii 2

Feb. 22, 2019Poland138 Min.PG
Your rating: 0
10 1 vote

Gdzie oglądać? Sprawdź nasz powyższy Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Gdzie obejrzeć cały film Kobiety mafii 2 Online?

W niebezpieczny świat gangsterskiej mafii wkraczają królowe w reżyserii Patryka Vegi. Film „Kobiety mafii II” CDA. To niewątpliwie poruszająca, sensacyjna historia, która inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami, a co więcej rozgrywana w sześciu krajach, aby zapewnić jak najlepsze efekty. Premiera miała miejsce 22 lutego 2019 roku. Film akcji, w którym nic nie może być pewne. Liczy się spryt, szybkość oraz wiedza.

Jakie czekają nas wrażenia w części Kobiety mafii 2 ?

Cały film Kobiety mafii 2 CDA to głównie świat mafii, narkotyków niebezpiecznych sytuacji, zabójstw, nielegalnych interesów, kradzieży, porwań. Tego z pewnością nie zabraknie w tej niesamowitej kontynuacji. Swoją obecnością zaszczycą nas nowi bohaterowie w postaci:

  • Agnieszki Dygant
  • Katarzyny Warnke
  • Aleksandry Popławskiej

Co więcej, dużym ekranie zobaczymy także Angie Ceped. Natomiast w gronie męskim wystąpią: Piotr Adamczyk, Enrique Arce, znany z filmu „ Dom z papieru”, Janusz Chabior, a także kulturysta Michał Karmowski. „Kobiety mafii 2” CDA to dawka dobrej energii, humoru, emocji i wielu efektów specjalnych. A przede wszystkim mnóstwo pięknych i silnych kobiet, które w brawurowy sposób radzą sobie z przeciwnościami.

Kobiety Mafii 2

Kobiety Mafii 2

O co chodzi w kontynuacji Kobiety mafii 2 ?

Grupa wspólników szykuje wszystkie potrzebne sprzęty, aby zrealizować przemyt narkotyków. Gang, który jest postrachem wśród mieszkańców Warszawy, sprowadza do kraju tonę czystej kolumbijskiej kokainy. Akcja zaczyna się w momencie, gdy towar nagle znika, a kartel domaga się natychmiastowego wyjaśnienia. Nagle pojawia się Aida- kobieta, która pragnie zdobyć władzę w przestępczym świecie.

Udaje się jej znaleźć wspólnika – Mata, którego jednak szybko pozbywa się ze swojego planu. Tymczasem Anka, która przebywa na wolności, nie potrafi odnaleźć się w wielkim świecie, nowa rzeczywistość ją przerasta. Szybko popada w świat mafii, który wydaje się być dla niej czymś ekscytującym. Nie zabraknie niespodziewanych romansów, które mogą zburzyć cały dotychczasowy plan. Czy dojdzie do przemytu bez konsekwencji? Zobaczcie sami !

Z pewnością warto obejrzeć kontynuację, aby dowiedzieć się, jak dalsze losy wpłyną na mafijny świat.

Kobiety mafii 2
Kobiety mafii 2
Kobiety mafii 2
Kobiety mafii 2
Kobiety mafii 2
Original title Kobiety mafii 2
IMDb Rating 3.8 615 votes
TMDb Rating 5.2 21 votes

Similar titles

Polityka
Wonder Woman 1984
Na noże 2019 (film online)
Zimna wojna
Słudzy diabła
Sonic. Szybki jak błyskawica
No Time to Die
Czarna Wdowa
Green Book
Pełnia życia
Tylko sprawiedliwość
Faceci w czerni III

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website