Kobiety mafii 2

Kobiety mafii 2

Feb. 22, 2019Poland138 Min.PG
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Gdzie oglądać? Sprawdź nasz powyższy Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Gdzie obejrzeć cały film Kobiety mafii 2 Online?

W niebezpieczny świat gangsterskiej mafii wkraczają królowe w reżyserii Patryka Vegi. Film „Kobiety mafii II” CDA. To niewątpliwie poruszająca, sensacyjna historia, która inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami, a co więcej rozgrywana w sześciu krajach, aby zapewnić jak najlepsze efekty. Premiera miała miejsce 22 lutego 2019 roku. Film akcji, w którym nic nie może być pewne. Liczy się spryt, szybkość oraz wiedza.

Jakie czekają nas wrażenia w części Kobiety mafii 2 ?

Cały film Kobiety mafii 2 CDA to głównie świat mafii, narkotyków niebezpiecznych sytuacji, zabójstw, nielegalnych interesów, kradzieży, porwań. Tego z pewnością nie zabraknie w tej niesamowitej kontynuacji. Swoją obecnością zaszczycą nas nowi bohaterowie w postaci:

  • Agnieszki Dygant
  • Katarzyny Warnke
  • Aleksandry Popławskiej

Co więcej, dużym ekranie zobaczymy także Angie Ceped. Natomiast w gronie męskim wystąpią: Piotr Adamczyk, Enrique Arce, znany z filmu „ Dom z papieru”, Janusz Chabior, a także kulturysta Michał Karmowski. „Kobiety mafii 2” CDA to dawka dobrej energii, humoru, emocji i wielu efektów specjalnych. A przede wszystkim mnóstwo pięknych i silnych kobiet, które w brawurowy sposób radzą sobie z przeciwnościami.

Kobiety Mafii 2

Kobiety Mafii 2

O co chodzi w kontynuacji Kobiety mafii 2 ?

Grupa wspólników szykuje wszystkie potrzebne sprzęty, aby zrealizować przemyt narkotyków. Gang, który jest postrachem wśród mieszkańców Warszawy, sprowadza do kraju tonę czystej kolumbijskiej kokainy. Akcja zaczyna się w momencie, gdy towar nagle znika, a kartel domaga się natychmiastowego wyjaśnienia. Nagle pojawia się Aida- kobieta, która pragnie zdobyć władzę w przestępczym świecie.

Udaje się jej znaleźć wspólnika – Mata, którego jednak szybko pozbywa się ze swojego planu. Tymczasem Anka, która przebywa na wolności, nie potrafi odnaleźć się w wielkim świecie, nowa rzeczywistość ją przerasta. Szybko popada w świat mafii, który wydaje się być dla niej czymś ekscytującym. Nie zabraknie niespodziewanych romansów, które mogą zburzyć cały dotychczasowy plan. Czy dojdzie do przemytu bez konsekwencji? Zobaczcie sami !

Z pewnością warto obejrzeć kontynuację, aby dowiedzieć się, jak dalsze losy wpłyną na mafijny świat.

Kobiety mafii 2
Kobiety mafii 2
Kobiety mafii 2
Kobiety mafii 2
Kobiety mafii 2
Oryginalny tytuł Kobiety mafii 2
Ocena IMDb 3.8 615 głosy
Ocena TMDb 5.2 21 głosy
Udostępnienia2

Mogą Ci się spodobać

Zdrajca 2019 Cały Film
Szybcy i wściekli 9
Uprowadzenie
Czarna Wdowa
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri
Dusza i ciało
Słudzy diabła
Żegnaj, mój synu
Bodyguard Zawodowiec
Polityka
Pitbull. Ostatni pies
Contagion – Epidemia strachu

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodaj wyświetlaną nazwę
Email *
Twój email nie będzie nigdzie publikowany, ani przekazywany.
Strona