What's happening?

Na noże 2019 (film online)
online
  Lektor PL
  Napisy PL

24708 wyświetlenia • 47 komentarzy

VodStrefa

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Na noże 2019 (film online) po szybkiej rejestracji.

Na noże 2019 (film online)

Na noże 2019 (film online)

Nic tak nie zbliża rodziny jak morderstwo.Nov. 27, 2019USA131 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Gdzie oglądać? Cały film obejrzysz m. in. na Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Gdzie obejrzeć cały film Na noże Online?

Cały film Na noże to kryminał przepełniony czarnym humorem i rodzinnymi intrygami. Akcja rozpoczyna się od śmierci Harlana Trombleya – słynnego autora powieści kryminalnych. Dzień po jego 85 – tych urodzinach pielęgniarka Marta znajduje go martwego w swojej rezydencji. Śledztwo w sprawie rzekomego zabójstwa przejmuje niezwykle dociekliwy i stylowy detektyw Benoit Blanc. Podejrzenia ciążą na całej rodzinie, która tłumnie przybyła, by hucznie świętować urodziny artysty, a teraz zmuszona jest do dopełnienia pogrzebowych i śledczych obowiązków. Zeznania musi złożyć każdy, nawet wierna służąca zmarłego. Blanc z uporem maniaka stara się zrozumieć rodzinne tajemnice, zależności i zawiłości.

Sprawy nie ułatwiają ich wzajemne oskarżenia, a także  finansowe roszczenia. Pozostaną zamknięci w luksusowej willi do czasu zdemaskowania mordercy. Czy zabójcy uda się uniknąć sprawiedliwości? Film Na noże cda trzyma w napięciu do ostatniej sekundy. Jest doskonałą rozrywką dla fanów kryminalnych zagadek i nieszablonowych metod śledczych. Wartka akcja okraszona jest oryginalnym humorem, jak również gustownymi kreacjami.

Na noże Lektor PL wciąga od pierwszej sekundy

Cały film Na noże jest połączeniem rodzinnych intryg, czarnego humoru, a także detektywistycznych zmagań utalentowanego agenta. Atmosfera między bliskimi zmarłego pisarza jest napięta. Przepełnieni zakłopotaniem dopełniają pogrzebowych formalności, jak również wspólnie odczytują testament. Starają się zdystansować od niefortunnego zdarzenia i dowieść swoich rzekomo przyjacielskich stosunków z Trombleyem. Benoit Blanc cierpliwie przesłuchuje wszystkich członków rodziny, a także stale analizuje ich zachowanie. Stara się połączyć ze sobą wszystkie elementy układanki. Wniosek jest jeden. Każdy miał tutaj motyw. Od dążenia do przejęcia rodzinnego interesu po chęć kontynuowania beztroskiego oraz luksusowego życia. Ten kinowy przebój zachwyci nie tylko fanów kryminalnych zagadek, ale również miłośników wysmakowanego humoru i znakomitej gry aktorskiej.

Na noże

Znakomity kryminał z gwiazdorska obsadą

Film Na noże cda może poszczycić się doborową obsadą, którą tworzą:

  • Christopher Plummer,
  • Don Johnson,
  • Toni Collette,
  • Daniel Craig,
  • Chris Evans,
  • Ana de Armas,
  • a także Michael Channon.

Reżyserem tej superprodukcji jest niezwykle utalentowany i ceniony w filmowym świecie Rian Johnson. Spod jego ręki wyszły takie hity, jak: „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”, „Looper – Pętla czasu”, „Niesamowici bracia Bloom”, jak również „Kto ją zabił”. Cały film Na noże miał swoją premierę w polskich kinach 29 listopada 2019 roku.

Warto również zobaczyć Gwiezdne wojny: Część IX – Skywalker. Odrodzenie.

Na uwagę zasługują pomysłowo skomponowane kadry, ich oryginalna kolorystka, a także groteskowy sposób przedstawienia bohaterów filmu Na noże cda. Intrygę dopracowano perfekcyjnie, a fabuła nie zawiera żadnych logicznych błędów czy uchybień, także zaskakujące zakończenie produkcji jest jedynie wisienką na torcie. Krytycy zgodnie wystawili tylko pozytywne recenzje.

Na noże 2019 (film online)
Na noże 2019 (film online)
Na noże 2019 (film online)
Na noże 2019 (film online)
Na noże 2019 (film online)
Na noże 2019 (film online)
Na noże 2019 (film online)
Na noże 2019 (film online)
Na noże 2019 (film online)
Na noże 2019 (film online)
Oryginalny tytuł Knives Out
IMDb Rating 7.9 325,161 votes
TMDb Rating 7.8 4,599 votes
Udostępniono10

Zobacz także

Niepamięć
Wyprawa na Marsa
Kolejny film o Boracie
Zew krwi FILM
C’mon C’mon
To nie wypanda
Fucking Bornholm
Killers of the Flower Moon
Drive My Car
Sala samobójców. Hejter
Skazani na Shawshank – Online
Wiking (2022)
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (47)