What's happening?

Video Sources 2874 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com

Naprzód
online
  Lektor PL
  Napisy PL

24778 wyświetlenia • 47 komentarzy

VodStrefa
Naprzód

Naprzód

Feb. 29, 2020USA103 Min.PG
Twoja ocena: 0
7.3 4 głosy

Gdzie oglądać? Cały film obejrzysz m. in. na Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Gdzie obejrzeć Naprzód?

Cały film Naprzód utrzymany jest w baśniowej konwencji, przeplatanej reprezentującymi współczesność smaczkami. Niegdyś kraina pełna czarów, obecnie zdominowany przez nowoczesną technologię świat, którego mieszkańcy z dumą korzystają ze swoich wspaniałych wynalazków. Do najbardziej imponujących zaliczyć można samochody, telefony, kominki elektryczne i pralki. Nowinki techniczne sprawiły, że tutejsze elfy, gobliny i smoki przestały zauważać otaczającą ich magię. Co więcej, nawet już jej nie potrzebują.

Zobacz cały film Naprzód Online

Film Naprzód możesz zobaczyć klikając na player powyżej.

Naprzód – Recenzja

Film Naprzód cda to historia Barney’a, którego w oryginale dubbinguje Chris Pratt oraz jego młodszego brata Ian’a (Tom Holland). Chłopcy są wychowywani tylko przez matkę Laureal (Julia Louis-Dreyfus). Ich ojciec zmarł, gdy chłopcy byli jeszcze bardzo mali. Ian w ogóle go nie pamięta. Tęsknota i brak odwagi spowodowały, że chłopiec nie potrafi odnaleźć się w szkolnej rzeczywistości, stworzyć przyjacielskich relacji z rówieśnikami czy zdać prawa jazdy. Jego jedynym pragnieniem jest nabrać więcej śmiałości i być równie bohaterskim jak jego tata.

Chłopiec nieustannie marzy, by móc go poznać. Jakże ogromną radość sprawił mu więc prezent na szesnaste urodziny. Ian otrzymał od mamy przechowywaną na strychu czarodziejską różdżkę. Bracia początkowo nie potrafią z niej korzystać, ale umiejętności Barneya jako zapalonego miłośnika gier przydają się i z biegiem czasu chłopcy coraz lepiej potrafią wykorzystywać możliwości magicznego rekwizytu. Można się zatem domyślać, w jakim celu będą chcieli go użyć.

Cały film Naprzód to wzruszająca opowieść o braterskiej miłości, poznawaniu samego siebie, a także weryfikacji własnego systemu wartości. Animacja Naprzód cda niesie ze sobą przesłanie, aby nie koncentrować się jedynie na świecie materialnym i jego technologicznych osiągnięciach, lecz by pielęgnować swój wewnętrzny, duchowy świat. Można tutaj dostrzec podobieństwo do innych produkcji wytwórni Pixar, jak chociażby „Gdzie jest Dory” czy „Wall-E”.

Naprzód
Naprzód
Naprzód
Naprzód
Naprzód
Naprzód
Naprzód
Naprzód
Naprzód
Oryginalny tytuł Onward
IMDb Rating 7.5 25,656 votes
TMDb Rating 7.9 878 votes

Zwiastun Naprzód

Udostępniono2

Zobacz także

Kraina lodu 2
Dom
Jedyny i niepowtarzalny Ivan
Klaus
Spider-Man: Heirloom
Sonic 2: Szybki jak błyskawica
Raya i ostatni smok
Zew krwi FILM
Był sobie pies 2
Chip 'n Dale: Rescue Rangers
Shrek 5
Czarownica 2
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (37)