What's happening?

Nie ufaj nikomu: Polowanie na króla kryptowalut
online
  Lektor PL
  Napisy PL

24778 wyświetlenia • 47 komentarzy

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Nie ufaj nikomu: Polowanie na króla kryptowalut po szybkiej rejestracji.

Nie ufaj nikomu: Polowanie na króla kryptowalut

Nie ufaj nikomu: Polowanie na króla kryptowalut

Wielka Brytania90 Min.
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Gdzie oglądać? Cały film obejrzysz m. in. na Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Nie ufaj nikomu: Polowanie na króla kryptowalut to oferta filmowa wyjątkowa. Mało jest takich produkcji, które poruszałyby ten coraz ważniejszy temat. Jakby nie patrzeć, coraz bardziej wirtualne waluty będą nas dotyczyć. Jednocześnie też niezbyt dużo o nich wiemy. Ten sektor finansowy bardzo zagadkowy przedstawia właśnie bardzo ciekawy dokumentalny film online. Mamy tu bowiem nie tylko i wyłącznie zwykły film opisujący ciekawy temat, ale także prawdziwy wątek, niemal kryminalny

Tajemnicza śmierć kryptowalutowego bossa?

Nic tak oczywiście nie napawa aurą tajemniczości, gdy nagle umiera znacząca w świecie finansjery osoba. Rzeczywiście oglądając tę produkcję, zaczynamy sobie powoli uświadamiać, jak bardzo przesiąknięty jest ten biznes zagadkowymi relacjami. Niejednokrotnie będziemy już sobie zadawali pytanie, czy rzeczywiście w tym świecie nikt już sobie nie ufa?

Nie ufaj nikomu Polowanie na króla kryptowalut całyt film online po polsku

Czy za każdą zagadkową śmiercią musi się kryć skandal finansowy? Niejednokrotnie będziemy chcieli wiedzieć, gdzie obejrzeć jeszcze raz ten film, bo na pewno będziemy chcieli przeanalizować wiele wątków. Szczególnie nas zainteresuje historia, jeżeli interesujemy się kryptowalutami. 

Nie ufaj nikomu: Polowanie na króla kryptowalut – Świat finansjery bardziej dostępny? 

To, co przede wszystkim udało się twórcom, to przybliżanie nam pewnych mechanizmów finansowych, które obowiązują w tym ekonomicznym świecie. Cały film zdaje się odsłaniać nam rąbek tajemnicy. Dlatego zachęcamy do wyszukania tego filmu w polecanej wyszukiwarce i jeśli będzie dostępny to do obejrzenia bez wahania.

Udostępniono2

Zobacz także

Film Capone 2020
Pięść zemsty
Nieznośny Ciężar Wielkiego Talentu
Dom z papieru: Globalny fenomen
Zaułek koszmarów
John Wick: Chapter 4
Bez pamięci
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
Zdrajca 2019 Cały Film
Bodyguard Zawodowiec
Upadek: Sprawa Boeinga
Czerwona Nota ⋆ Red Notice
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (37)