What's happening?

Niedobrani
online
  Lektor PL
  Napisy PL

24708 wyświetlenia • 47 komentarzy

VodStrefa

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Niedobrani po szybkiej rejestracji.

Niedobrani

Niedobrani

May. 02, 2019USA125 Min.R
Twoja ocena: 0
10 2 głosy

Gdzie oglądać? Cały film obejrzysz m. in. na Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Oglądaj cały film Niedobrani Online

Niedobrani online to komedia o lekko politycznym zabarwieniu w iście gwiazdorskiej obsadzie. Charlotte jest ambitną sekretarz stanu, marzącą o fotelu prezydenckim. Kiedy jej szef ustępuje ze swojego stanowiska, pragnienia kobiety mają szansę wreszcie się urzeczywistnić. Zatrudnia Freda, dziennikarza o dosyć oryginalnym poczuciu humoru. Jako nastolatka była jego opiekunką. Jego zadaniem będzie pisanie przemówień. Z czasem tworzą oni niezwykle zgrany, choć zwariowany duet. Na pierwszy rzut oka w ogóle do siebie nie pasują. Piękna, zadbana i wykształcona Charlotte w zawrotnym tempie pnie się po szczeblach kariery politycznej, ale nie znajduje czasu na swoje życie prywatne. Natomiast Fred jest całkowitym jej przeciwieństwem. Zaniedbany, bezrobotny i lekko opryskliwy, lecz posiadający ogromne serce i niezwykle lekkie pióro.

Czy pomoże swojej dawnej miłości zostać prezydentem kraju? Nikt poza samą kandydatką w to nie wierzy. Cały film Niedobrani, choć bawi do łez, można określić mianem komedii romantycznej. Być może okaże się, że tytułowi bohaterowie tak naprawdę pasują do siebie idealnie.

Przeciwieństwa w filmie Niedobrani Online naprawdę się przyciągają

Zajmując tak odpowiedzialną i ważną pozycję w strukturze rządowej, Charlotte nie znajduje nawet chwili, aby pomyśleć o swoim prywatnym życiu. Fred, choć niesforny z niego facet, potrafi nie tylko stworzyć błyskotliwą mowę, ale także rozśmieszyć ją do łez. Nie stroni od szalonych imprez, zakrapianych dużą ilością alkoholu. Popala trawkę i często wszczyna awantury. Jednak Charlotte dostrzega w nim kogoś więcej niż tylko współpracownika i dawnego podopiecznego. Wydaje się, że dawne uczucia jeszcze nie zagasły. Wciąż między nimi iskrzy. W filmie Niedobrani cda początki ich wspólnej pracy nie są usłane różami. Czy możliwe jest, aby tak elegancka dama otworzyła swoje serce na nieco obleśnego okularnika? W Białym Domu nie ma przecież miejsca na taki wizerunkowy mezalians. Widzowie z pewnością będą mile zaskoczeni rozwojem tej relacji. Śledzenie szalonych przygód Freda i Charlotty dostarczy niezapomnianych wrażeń.

Niedobrani - zobacz cały film online

Cały film Niedobrani zabierze widzów w podróż po bezwzględnym i pełnym absurdu świecie polityki i nieczystej gry. A wszystko to zostanie zaprezentowane w niezwykle prześmiewczy i karykaturalny sposób. Ten kinowy przebój obfituje w dowcipne, ironiczne dialogi i niekiedy wręcz wulgarne sceny. Tytułowa para tworzy wybuchowe połączenie, okraszone nutą romantyzmu. Seans zapewni wspaniałą rozrywkę na najwyższym poziomie.

Uwielbiasz romanse i komedie romantycze? Sprawdź koniecznie cały film Małe kobietki 2019 lub Planeta singli 2 online.

Doborowa obsada w filmie Niedobrani Lektor PL – po polsku

Reżyserem filmu Niedobrani cda jest Jonathan Levine, znany z takich przebojów jak: „Pół na pół”, „Babskie wakacje”, „Randka na weselu”, „Cicha noc” czy „Wiecznie żywy”. Natomiast za scenariusz odpowiada Dan Sterling oraz Liz Hannah. W gwiazdorskiej obsadzie znaleźli się:

  • Charlize Theron,
  • Seth Rogen,
  • June Diane Raphael,
  • O’Shea Jackson Jr.,
  • Ravi Patel,
  • Bob Odenkirk,
  • Andy Serkis.

Produkcja zyskała uznanie światowych krytyków i imponujące grono fanów. Niegrzeczny, nieco wulgarny humor, świat polityki i romantyczne zapędy głównych bohaterów to przepis na prawdziwy hit. Cały film Niedobrani online to także ukłon w stronę lat 90., a to za sprawą klimatycznej ścieżki dźwiękowej i wielkiego przeboju „It must have been love” zespołu Roxette. Charlize Theron po raz kolejny udowadnia, jak wszechstronne zdolności aktorskie posiada. Świetnie poradziła sobie w komediowym repertuarze. Najbardziej znana jest z takich ekranizacji jak: „Mad Max: Na drodze gniewu”, „Monster”, „Daleka północ”, „Atomic Blonde” oraz „Kobieta na skraju dojrzałości”. Natomiast Seth Rogen kojarzony jest z ról w filmach: „To już jest koniec”, „Wpadka”, „Sąsiedzi” i „Boski chillout”.

Niedobrani
Niedobrani
Niedobrani
Niedobrani
Niedobrani
Niedobrani
Niedobrani
Niedobrani
Niedobrani
Niedobrani
Oryginalny tytuł Long Shot
IMDb Rating 6.8 88,181 votes
TMDb Rating 6.8 1,561 votes
Udostępniono5

Zobacz także

Time Is Up
Inni ludzie
(Nie)znajomi
Rodzinka rządzi 2021
Tajni i fajni
Na chwilę, na zawsze
Aniołki Charliego 2019
Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun
Strażnicy Galaktyki Vol. 2
Dwóch papieży
Obrazy bez autora
Pewnego razu w Hollywood
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (47)