What's happening?

Video Sources 4893 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com

Nowi Mutanci
online
  Lektor PL
  Napisy PL

24708 wyświetlenia • 47 komentarzy

VodStrefa

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Nowi Mutanci po szybkiej rejestracji.

Nowi Mutanci

Nowi Mutanci

Dec. 31, 2020USA99 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
10 2 głosy

Gdzie oglądać? Cały film obejrzysz m. in. na Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Gdzie obejrzeć cały film Nowi Mutanci online?

Cały film Nowi Mutanci to thriller z elementami horroru, który powstał w wyniku współpracy Twentieth Century Fox i Marvel Entertainment. Akcja toczy się w szpitalu psychiatrycznym, gdzie siłą jest przetrzymywana grupa pięciu mutantów. Poddawani są oni koszmarnym badaniom i eksperymentom. W skrywanym ośrodku dochodzi do nadprzyrodzonych i niewytłumaczalnych zjawisk. Mutanci postanawiają połączyć siły i razem stanąć do walki o własne życie. W związku z tym poddano próbie ich moce, a także łącząca mutantów przyjaźń. Muszą oni jak najszybciej okiełznać nowo odkryte zdolności. Od tego, czy przezwyciężą swój strach i zmierzą się ze swoją mroczną przeszłością, zależy ich przetrwanie.

Reżyserem filmu Nowi Mutanci cda jest Josh Boone, a w rolach głównych wystąpili: Maisie Williams, Anya Taylor-Joy, Charlie Heaton, Alice Braga, Blu Hunt i Henry Zaga. Motyw połączenia kina komiksowego z horrorem, który prezentuje cały film Nowi Mutanci, wykorzystywano już wielokrotnie w światowej kinematografii. Możemy go znaleźć między innymi w poniższych w trylogiach:

  • „Niezniszczalny”
  • „Split”
  • „Glass”

Nowi mutanci cda nawiązują do serii komiksów o takiej samej nazwie, która ukazała się w 1982 roku. Warto zwrócić uwagę na to, że krytycy zauważyli, że produkcji daleko do spektakularnych filmów scince fiction, jak w przypadku innych filmów z uniwersum X-Men, które utrzymują wysoki poziom.

Nowi Mutanci 2020 Lektor PL

Nowi Mutanci 2020 Lektor PL

Premiera Nowi Mutanci i okoliczności

Film Nowi Mutanci cda wywoływał niemałe kontrowersje za każdym razem, gdy przesuwano datę premiery. Termin wejścia widowiska o superbohaterach do kin twórcy zmieniali trzykrotnie, co sprawiło prawie dwuletnie opóźnienie, które zniechęciło wielu widzów do kupna biletu, tłumaczono częstymi zmianami wizji. Natomiast sporym echem odbiły się również pogłoski o problemach twórców z kinową dystrybucją. Wiele osób twierdziło, że film ma pojawić się na jednej ze streamingowych platform Disneya: Hulu lub Disney Plus. Okazało się to jedynie nietrafionymi spekulacjami.

Cały film Nowi Mutanci wzbudził ogromne emocje na długo przed swoją światową premierą.

Nowi Mutanci
Nowi Mutanci
Nowi Mutanci
Nowi Mutanci
Nowi Mutanci
Oryginalny tytuł The New Mutants

Zwiastun Nowi Mutanci

Udostępniono7

Zobacz także

Moonfall
Le Mans ’66
Droga bez powrotu. Geneza
Polowanie 2020
Przywilej
The Northman
Pięść zemsty
Deadpool 3
Blacklight
Bez pamięci
Zakon Świętej Agaty
Agent specjalny: Misja Afryka
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (47)