What's happening?

Video Sources 4086 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com

Parasite 2019
online
  Lektor PL
  Napisy PL

24708 wyświetlenia • 47 komentarzy

VodStrefa

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Parasite 2019 po szybkiej rejestracji.

Parasite 2019

Parasite 2019

May. 30, 2019South Korea132 Min.R
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Gdzie oglądać? Cały film obejrzysz m. in. na Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Gdzie obejrzeć cały film „Parasite” Online?

Film „Parasite” jest to świetna komedia z 2019 roku. Reżyserem jest Bong Joon-ho. Film otrzymał 4 Oscary, Złotą Palmę w Cannes oraz Złoty Glob. Przedstawia historię życia czwórki osób. Jest to dosyć specyficzna „rodzina” z pozoru bardzo tradycyjna, lecz ich status majątkowy jest bardzo ubogi. Jednak wszystko zmieni się w momencie, gdy postanowią oszukać prawo, w taki sposób, aby nikt się nie zorientował.

Czy uda im się bezkarnie łamać prawo? Film „Parasite” to pełen zwrotów akcji film, który z pewnością obdarzy widzów dawka dobrego humoru.

Czego możemy dowiedzieć się o filmie „Parasite” Lektor PL?

Cały film „Parasite” to historia ubogiej rodziny południowokoreańskiej, która zamieszkuje wilgotną, brudną piwnicę wielopiętrowego budynku mieszkalnego.

Aby przetrwać kolejny miesiąc łapią się każdej możliwej pracy, są zdolni również do podkradania internetu sąsiadom. Dla koreańskiej rodziny los nie jest przychylny.
Pewnego dnia jeden z jej członków – Ki-Woo dostaje obiecującą propozycję zarobienia większej sumy pieniędzy. W ramach wyjazdu przyjaciel oferuje mu, aby przejął jego dotychczasową posadę jako korepetytor w zamożnej rodzinie. Mężczyzna dowiedziawszy się o takiej okazji nie ma najmniejszych skrupułów, aby sfałszować dyplom uniwersytetu, którego nigdy nie ukończył. Zaczyna pracę w eleganckiej rezydencji, która wyposażona jest w najnowocześniejsze technologie.
Zdaje sobie sprawę, z tego jak duża różnica jest między poziomem życia jego rodziny a pracodawców. Niewątpliwie postanawia to zmienić.

Czy w filmie „ Parasite” Lektor PL czwórka nieudaczników stanie się bogaczami?

Główni bohaterowie będą chcieli dołączyć do świata, w którym liczy się luksus, wykształcenie oraz pieniądze. Niekoniecznie będą oni sięgali po to według panujących zasad. Czas nie będzie ich sprzymierzeńcem. Za wszelką cenę będą dążyć do wyznaczonego celu, przekraczając każdą możliwą granicę. Cały film „Parasite” online to dawka świetnego humoru, ale także emocji trzymających w napięciu.

Bong Joon-ho przedstawił fakt, iż każdy marzy o lepszym życiu, spełnianiu marzeń, awansach. Jednak nieliczni są w stanie po to sięgnąć. Przeważnie ludzie bez braku skrupułów, nie bojący się konsekwencji. W filmie „Parasite” CDA poruszony został problem podziałów społecznych.

Parasite Lektor PL

Parasite 2019 Lektor PL

Jakie przesłanie niesie film „Parasite” ?

Cały Film „Parasite” CDA doskonale przedstawia, że poczucie kontroli nad własnym życiem jest często złudzeniem. Film dogłębnie pokazuje, że prawie każdy chce zrobić każdego dnia jeden krok do tego, aby być bogatszym.  „Parasite” trzyma do końca w napięciu, co jakiś czas stwarza pozór jasności, jednak za moment znów zaskakuje i robi się tajemniczy. Jest to niesamowita gra na emocjach widza. Bong Joon-ho świetnie wykonał swoją misję, pokazując jak byt kształtuje świadomość, a co więcej uderza we wszystkie klasy społeczne nikogo nie faworyzując.

Film Parasite niewątpliwie warty jest obejrzenia.

Zapraszamy do seansu!

 

Parasite 2019
Parasite 2019
Parasite 2019
Parasite 2019
Parasite 2019
Parasite 2019
Parasite 2019
Parasite 2019
Parasite 2019
Parasite 2019
Oryginalny tytuł 기생충
IMDb Rating 8.6 336,653 votes
TMDb Rating 8.5 5,970 votes

Zwiastun Parasite 2019

Udostępniono3

Zobacz także

To nie wypanda
Narodziny gwiazdy 2018
Teściowie
Last Christmas 2019
The Lost Daughter (Córka 2021)
Drogi Panie Dyktatorze
Boscy
Był sobie pies 2
Nie martw się, kochanie
Dom
(Nie)znajomi
Ostatni Pojedynek ⋆ The Last Duel
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (47)