What's happening?

Pleasure
online
  Lektor PL
  Napisy PL

24708 wyświetlenia • 47 komentarzy
Pleasure

Pleasure

France
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Gdzie oglądać? Cały film obejrzysz m. in. na Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Film Pleasure (lektor pl) to amerykański dramat erotyczny z 2021 roku, wyreżyserowany i napisany przez Ninję Thyberg. To prowokacyjna produkcja, która odsłania ciemną stronę branży filmów dla dorosłych. Jeśli zawsze interesował Cię ten przemysł, teraz masz okazję zobaczyć jego kulisy, które bywają mocne, a często nawet niesmaczne.

Na szczególną uwagę zasługuje Sofia Kappel, która doskonale odegrała rolę głównej bohaterki. Jej postać jest autentyczna, a Ty jako widz – nawet mimo różnic – możesz utożsamić się z niektórymi jej cechami. Gdzie obejrzeć Pleasure online? Możesz zrobić to wyszukując film na platformie vod!

Pleasure – cały film dla widzów o mocnych nerwach

Pleasure online to film, który nie porusza łatwej tematyki, a wiele scen jest naprawdę mocnych. Jedną z pierwszych rzeczy, jaką słyszymy, są dźwięki rodem z filmu pornograficznego. Produkcja utrzymuje w widzu celowy dyskomfort, by pokazać mu prawdziwe kulisy branży seksualnej, w której nie wszystko wygląda ładnie.

pleasure 2021 cały film online z lektorem pl

Jeśli lubisz trudne, dramatyczne kino, cały film Pleasure z pewnością przypadnie Ci do gustu. Uprzedzamy – to film dla widzów o mocnych nerwach! To zimna i wyrachowana produkcja, której – mimo nazwy – wcale nie nakręcono dla przyjemności odbiorcy, a raczej po to, by zmusić go do refleksji.

Gdzie obejrzeć Pleasure online?

Możesz skorzystać z wyszukiwarki filmów, by wyszukać cały film Pleasure z lektorem pl w jakości Full HD. Dzięki temu możesz obejrzeć ją w dowolnym momencie na jednym ze swoich urządzeń!

Poznaj branżę erotyczną od strony, o której nie mówi się w telewizji. Przekonaj się, jak trudna jest to praca i jak wiele trzeba poświęcić, by dostać się w te kręgi. Pleasure online to film, który wciągnie Cię na długie godziny i pozostawi z wieloma przemyśleniami.

pleasure sprawdz gdzie obejrzec

Rozsiądź się wygodnie w fotelu i przygotuj się na naprawdę mocny seans. Takich filmów nie kręci się co roku i z pewnością zapamiętasz go na bardzo długo!

Oryginalny tytuł Pleasure
Udostępniono0

Zobacz także

Drogi Panie Dyktatorze
Tajemnicze początki
Im dalej w las, tym więcej drzew
Lokatorka
Fucking Bornholm
King Richard: Zwycięska rodzina
Boże Ciało
Bogowie 2014
The Fallout
Pinokio
Drive My Car
Zatrzyj ślady
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (47)