What's happening?

Video Sources 2757 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com

Proceder 2019
online
  Lektor PL
  Napisy PL

24708 wyświetlenia • 47 komentarzy

Vod.plus
Proceder 2019

Proceder 2019

Nov. 29, 2019Poland137 Min.PG
Twoja ocena: 0
10 2 głosy

Gdzie oglądać? Cały film obejrzysz m. in. na Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Gdzie obejrzeć cały film Proceder online?

Cały film Proceder przedstawia historię rapera Tomasza Chady, który urodził się w 1978 roku na Śląsku. Rozpoznawalność przyniosła mu grupa Molesta Ewenement. Z czasem rozpoczął karierę solową. Wychował się na blokowisku, od małego pasjonował się muzyką. Poza artystycznymi talentami, z łatwością wpadał też w kłopoty. Raper zginął w niewyjaśnionych okolicznościach w 2018 roku. Jego najbliższa rodzina, ukochana dziewczyna, a także wierni fani zostali tym dogłębnie poruszeni. Przyjaciele opisują Tomasz Chadę jako wielkiego pasjonata życia i muzyki. Potrafił tworzyć szczere i poruszające utwory. Muzyczny świat był dla niego odskocznią od rzeczywistości. Proceder online – cały film to opowieść o pięknych marzeniach i brutalnej rzeczywistości.

Reżyser, obsada i ocena filmu

Reżyserem filmu Proceder online jest Michał Węgrzyn. Gwiazdorską obsadę stworzyli: Piotr Witkowski, Kali, Antoni Pawlicki, Agnieszka Więdłocha, Małgorzata Kożuchowska, Jan Frycz, Sonia Bohosiewicz, Gabriela Muskała, Ewa Ziętek, Piotr Głowacki, a także Anna Matysiak. Polską produkcję docenili krytycy na 44. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni. Cały film Proceder był jednym z najbardziej oczekiwanych widowisk 2019 roku. W 2020 roku ekranizacja historii rapera trafiła na platformę Netflix z okazji drugiej rocznicy jego śmierci.

Hołd dla Tomasza Chady w filmie Proceder online

Twórczość rapera Tomasza Chady była niezwykle osobista, dosadna i szczera do bólu. Cały film Proceder pokazuje, jak duże grono wielbicieli pielęgnuje pamięć o artyście. Chada ma również licznych naśladowców, którzy z gorszym lub lepszym skutkiem kontynuują jego sposób patrzenia na rzeczywistość, wyrażany poprzez utwory muzyczne. W filmie wystąpiła autentyczna postać, która godnie reprezentuje środowisko rapu – Kali. To niezwykle charyzmatyczny i ceniony w świecie rapu artysta.

Historia Tomasza nie jest przepełniona sielankowymi doświadczeniami. Wręcz przeciwnie, jego trudne dzieciństwo spowodowało, że w przyszłości dopuszczał się licznych kradzieży, a także handlował narkotykami. Matka ledwo wiązała koniec z końcem, pracowała jak szalona, aby zapewnić synowi godne warunki życia. W filmie Proceder online przedstawiona również została Julia, która samotnie wychowuje dziecko. Młodzi zakochali się w sobie do szaleństwa. Chada oddał się pisaniu tekstów, nagrywaniu utworów i graniu koncertów. Nieustannie starał się wyjść na prostą. Wybory, jakich jednak dokonywał, niestety nie wychodziły mu na dobre. Stale pakował się w spory z policją.

Lubisz filmy dramatyczne? Zobacz również Był sobie pies 2 online

Cały film Proceder ukazuje zmagania młodego człowieka z przeciwnościami losu. Jedyne, co posiada, to muzyczny talent i artystyczną wrażliwość, dzięki której w mistrzowski sposób przelewa na papier swoje frustracje, wątpliwości i nadzieje. Produkcja jest pozycją obowiązkową nie tylko dla fanów rapu i samego Tomasza Chady. Widowisko pozytywnie zaskoczy i wzruszy bardziej wrażliwych widzów.

Proceder 2019
Proceder 2019
Oryginalny tytuł Proceder
IMDb Rating 5.3 277 votes
TMDb Rating 8.6 15 votes

Zwiastun Proceder 2019

Udostępniono7

Zobacz także

Downton Abbey: Nowa epoka
Bohemian Rhapsody
Top Gun: Maverick
Co w duszy gra (Soul)
Lokatorka
Pleasure
Mistrz
Contagion – Epidemia strachu
Żegnaj, mój synu
Hotel Mumbaj
Pinokio
Boże Ciało
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (47)