What's happening?

Projekt Adam
online
  Lektor PL
  Napisy PL

24778 wyświetlenia • 47 komentarzy

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Projekt Adam po szybkiej rejestracji.

Projekt Adam

Projekt Adam

USA106 Min.
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Gdzie oglądać? Cały film obejrzysz m. in. na Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Projekt Adam (dubbing pl: Netflix, Vider) 2022 to jedna z ciekawszych propozycji od Netlfixa, którą możemy delektować się, korzystając z platformy tego dostawcy. Projekt Adam 2022 to film typowo Sci-fi, który dość umiejętnie podchodzi do koncepcji podróży w czasie.

O czym jest film Project Adam 2022?

Daje nam nie tylko umiejętnie skomponowane dzieło pod kątem wątków, ale też wiele anegdot i ciekawych gagów, które rozbawią każdego fana tego gatunku. Co ciekawe, choć z założenia stykamy się tutaj z dość prostą historią. Jednak bardzo szybko twórcy tego filmu udowadniają, że posiada on o wiele głębsze znaczenie, niż mogłoby się wydawać. Dlatego też warto przyjrzeć się mu bliżej…

obejrzyj Projekt Adam na netflix lub vider

Ta ciekawa koncepcja, została bardzo dobrze przedstawiona. Skutkuje tym, że film już od pierwszych chwil wciąga tak jak Rodzina Addamsów 2 i nie wypuszcza nas, do momentu, aż nie zobaczymy końcowych napisów.

Project Adam – Dobry film sci-fi nie tylko dla fanów gatunku?

Przede wszystkie gra aktorska jest tu na dużym poziomie. Aktor, jakim jest Walker Scobell bardzo umiejętniej prezentuje się na ekranie i odgrywa przypisaną mu postać. Znakomicie też odnajduje się w towarzystwie wielu znanych gwiazd Hollywood.

Oprócz tego film ten jest wręcz przepełniony efektami specjalnymi, które robią wrażenie i zachwycają pod wieloma względami. Dodając do tego wpadającą w ucho muzykę, dostajemy fany film, który sprawdzi się jako film familijny, czy też do samotnego oglądania po ciężkim dniu.

Gdzie znaleźć i obejrzeć cały film Projekt Adam 2022 z dubbing / lektor pl?

Całość dostępna jest oczywiście na platformie VOD Netflix. Dzięki temu możesz się nim cieszyć z dowolnego miejsca, jak i z dowolnego urządzenia. Niewątpliwie to wszystko w wysokiej rozdzielczości obrazu. Dlatego tez nie czekaj, tylko już teraz zobacz co Projekt Adam 2022 ma do zaoferowania.

cały film Projekt Adam jest już online

Udostępniono8

Zobacz także

Belli ciao
Avengers: Koniec gry
Aquaman 2018
W nieskończoność
Film o policjantach 2021
Szalony świat Louisa Waina
King’s Man: Pierwsza misja
Marry Me | Wyjdź za mnie
Spider-Man: Heirloom
The Northman
Bodyguard Zawodowiec
Co w duszy gra (Soul)
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (37)