What's happening?

Ratownik 2020
online
  Lektor PL
  Napisy PL

24708 wyświetlenia • 47 komentarzy

Vod.plus

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Ratownik 2020 po szybkiej rejestracji.

Ratownik 2020

Ratownik 2020

Sep. 16, 2020Spain94 Min.TV-MA
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Gdzie oglądać? Cały film obejrzysz m. in. na Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Gdzie obejrzeć cały film Ratownik 2020 Online?

Cały film Ratownik to hiszpański thriller psychologiczny, który miał swoją premierę na platformie Netflix 16 września 2020 roku. Tę trzymającą w napięciu produkcję wyreżyserował Carles Torras, twórca dreszczowca Callback. Natomiast za scenariusz odpowiedzialni są: David Desola, a także Hèctor Hernández Vicens. Ratownik cda opowiada historię przykutego do wózka inwalidzkiego mężczyzny, którego opuścili wszyscy jego najbliżsi, kiedy najbardziej ich potrzebował. Przepełniony goryczą samotnik pragnie zemścić się na osobach, które przyczyniły się do stanu, w którym się obecnie znajduje.

Mroczny klimat filmu Ratownik Lektor PL

Ratownik - Oglądaj film na Netflix z polskim lektoremFilm Ratownik na Netflix porusza historię Angela Hernandeza, którego życie doświadczyło w wyjątkowo bolesny sposób. Jako ratownik medyczny nie jest on jednak wzorem wszelkich cnót. Zachowuje się lekceważąco w stosunku do osób z najbliższego otoczenia, a zwłaszcza wobec swojej dziewczyny Vane. Skrywa w sobie pewną mroczną tajemnicę. Na miejscach śmiertelnych wypadków bez żadnych wyrzutów sumienia okrada ofiary. Pewnego dnia sam ulega tragicznemu wypadkowi. W wyniku zderzenia ambulansu z samochodem ciężarowym zostaje sparaliżowany i już na zawsze przykuty do wózka inwalidzkiego. Nie potrafi odnaleźć się w nowej rzeczywistości, zupełnie nie radząc sobie ze swoim kalectwem. Nabiera jeszcze więcej podejrzeń, a jego umysł przepełnia gorycz. Wkrótce pozostaje zupełnie sam, a sensem jego życia staje się zemsta. Chce wymierzyć sprawiedliwość wszystkim tym, którzy odmówili mu wsparcia i pomocy. Czyni to w brutalny, pozbawiony uczuć sposób. Cały film Ratownik to propozycja tylko dla widzów o mocnych nerwach.

Zobacz jak można stracić kontrolę nad rzeczywistością w filmie online Ratownik

Ratownik Netflix trzyma w napięciu do ostatniej sekundy. Widzowie są świadkami stanów psychozy, a także napadów niekontrolowanej złości Angela. W jaki sposób potoczą się losy głównego bohatera? Do czego jest zdolny narcystyczny psychopata, kiedy traci kontrolę nad rzeczywistością? Film czeka już na platformie Netflix. Zgodnie z informacją na stronie https://www.radiozet.pl/Filmy/Ratownik-cie-sparalizuje-Netflix-pokazal-zwiastun-thrillera-z-Hiszpanii producent postawił na historię z dreszczykiem.

Obsada

W obsadzie filmu Ratownik Online znajdują się:

  • Mario Casas (Ángel)
  • Déborah François (Vane)
  • Guillermo Pfening (Ricardo)
  • Celso Bugallo (Vicente)
  • Raúl Jiménez (Fermín)
  • Maria Rodríguez Soto (Sandra)
  • a także Pol Monen (Andrés)

W produkcji można dostrzec silne wzorowanie się na klasycznych filmach, poruszających tematykę porwań i tortur, np. kultowym już Misery czy Amerykańskiej zbrodni. Cały film Ratownik umiejętnie buduje w widzach napięcie. Każda kolejna minuta mija w atmosferze mroku i tajemnicy, prowadząc do zaskakującego zakończenia.

Zwiastun Netflix

Ratownik 2020
Oryginalny tytuł El practicante
IMDb Rating 5.6 6,819 votes
TMDb Rating 6.2 284 votes
Udostępniono1

Zobacz także

Jathi Ratnalu
Mój dług
Bez wyjścia
Spider-Man: Heirloom
Dracula: The Original Living Vampire
Najlepszy 2017
Miłość, Seks & Pandemia
365 dni
Walka z Lodem
Czarny krab
Był sobie pies 2
Skazani na Shawshank – Online
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (47)