What's happening?

Raya i ostatni smok
online
  Lektor PL
  Napisy PL

24778 wyświetlenia • 47 komentarzy

Vod.plus

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Raya i ostatni smok po szybkiej rejestracji.

Raya i ostatni smok

Raya i ostatni smok

Mar. 03, 2021USA112 Min.PG
Twoja ocena: 0
6.4 5 głosy

Gdzie oglądać? Cały film obejrzysz m. in. na Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Gdzie obejrzeć cały film Raya i ostatni smok Online?

Raya i ostatni smok cały filmCały film Raya i ostatni smok (Raya and the Last Dragon) to amerykański film animowany komputerowo. Stanowi jedną z wielu wyjątkowych produkcji Disneya (podobnie jak Wyprawa do dżungli). Opowiada o fantastycznym świecie, w którym przed wieloma wiekami ludzie i smoki byli prawdziwymi przyjaciółmi. Żyli w pokoju oraz harmonii przez całe dziesięciolecia w wyjątkowym miejscu o nazwie Kumandry. Niestety tajemne zło zaburzyło ich szczęśliwe życie. W obliczu śmiertelnego zagrożenia smoki zginęły, poświęcając się w obronie ludzi.

Waleczna Raya i ostatni smok z opcją lektor PL

Raya i ostatni smok online zobacz filmPięć wieków po tragicznych wydarzeniach ta sama nieznana, złowroga siła powraca, aby siać postrach i śmierć wśród kolejnych pokoleń. W filmie Raya i ostatni smok cda z lektorem PL ukazano historię tytułowej wojowniczki, która wyrusza na poszukiwanie ostatniego żyjącego smoka. To dzięki niemu zdoła uratować świat przed zagładą. Jej podróż pełne jest niebezpiecznych przygód i przeciwności losu. Dziewczyna nie ma jednak zamiaru się poddawać. Jest zdeterminowana, aby ocalić życie swoje oraz swoich bliskich.

Zwiastun Raya i ostatni smok dubbing

Cały film Raya i ostatni smok (produkcji Walt Disney Animation Studios) opowiada zmagania młodej wojowniczki z potężnym złem, które po wielu wiekach powraca, by znów zaburzyć harmonijne życie ludzi. Katastrofie ma zapobiec rzekomo wciąż żyjący ostatni smok. Choć opowiadania brzmią nieprawdopodobnie, Raya postanawia go odnaleźć. Okazuje się, że walka dobra ze złem wymaga dużego poświęcenia. Nie każdy jest w stanie udźwignąć tak duży ciężar. Najważniejsza jest jednak praca zespołowa oraz wzajemne zaufanie. Tylko tak można pokonać niszczycielską siłę.

Odwieczna walka dobra ze złem w filmie Raya i ostatni smok Online

Raya and the Last DragonW filmie Raya i ostatni smok cda śledzimy losy odważnej wojowniczki, która bierze przykład ze swoich przodków i dzielnie staje oko w oko ze złem. Zrobi wszystko, aby ocalić życie swoich rodaków. Mocno wierzy w to, że pomoże jej w tym ostatni żyjący smok. Pięć wieków temu smoki stanęły w obronie ludzi. Czy teraz ludzkość może liczyć na ich wsparcie? Widmo wszechobecnego zła, niszczącego wszystko, co napotka na swej drodze, motywuje Rayę do walki.

Raya i ostatni smok online z polskim dubbingiem to dobra opcja

gdzie obejrzeć Raya i ostatni smok netflixWidzowie z niecierpliwością czekają na premierę filmu przygodowego Raya i ostatni smok Online. Premiera odbędzie się w kwietni bieżącego roku. Miłośnicy wyjątkowych efektów specjalnych oraz fani doskonałej zabawy z pewnością nie będą zawiedzeni. Taką samą gwarancję daje film Naprzód. Jest to doskonała rozrywka dla całej rodziny. Zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych. Każdy może wyciągnąć z filmu wartościową lekcję dla siebie.

Produkcja Disneya wzrusza, uczy i bawi. Czy Raya odnajdzie ostatniego smoka i uratuje świat przed złem?

Raya i ostatni smok
Raya i ostatni smok
Raya i ostatni smok
Raya i ostatni smok
Raya i ostatni smok
Raya i ostatni smok
Raya i ostatni smok
Raya i ostatni smok
Raya i ostatni smok
Raya i ostatni smok
Oryginalny tytuł Raya and the Last Dragon
TMDb Rating 8 13 votes
Udostępniono2

Zobacz także

The Flash – Flashpoint
Aquaman 2018
King’s Man: Pierwsza misja
Moonfall
The Batman (2022)
Shrek 5
Sing 2
Polowanie 2020
Jeden gniewny człowiek
Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)
To nie wypanda
Thor: Ragnarok
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (37)