What's happening?

Sarnie żniwo
online
  Lektor PL
  Napisy PL

24778 wyświetlenia • 47 komentarzy

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Sarnie żniwo po szybkiej rejestracji.

Sarnie żniwo

Sarnie żniwo

Polska60 Min.
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Gdzie oglądać? Cały film obejrzysz m. in. na Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Sarnie żniwo, czyli pokusa statuetkowego szlaku to film, który rozbawi do łez. Jeżeli mamy duże poczucie humoru i lubimy w sposób ironiczny patrzeć na filmy sensacyjne i kryminalne, to na pewno będziemy bardzo zadowoleni.

Dlaczego warto zobaczyć film Sarnie żniwo online?

Wystarczy zresztą przypomnieć, że za scenariusz i reżyserię odpowiedzialni są bracia Walaszek. Doskonale ich znamy z legendarnego już w wielu kręgach filmowych filmu Bułgarski Pościkk. Przede wszystkim, i na to zresztą zawsze liczą miłośnicy tych twórców, zachowany został styl. Nie zabraknie, więc scen walki i hektolitrów przelewanej krwi, czy też raczej ketchupu. Jeśli do podobał Ci się film akcji Ostatni pojedynek to tu dostaniesz seans z dużym dodatkiem humoru.

Sarnie zniwo cały film online na amazon prime

W pierwszym filmie tych twórców mieliśmy do czynienia z historią opowiadającą o dwóch funkcjonariuszach bułgarskiego wywiadu. Tym razem chodzi o szmugiel nielegalnych towarów przez granicę.

Mnóstwo śmiechu i zabawnych scen walki

To, co przede wszystkim cenimy w tych filmach, to fakt, że będziemy mieli od początku do końca gwarantowaną typowo humorystyczną rozrywkę. Im bardziej pozornie niemądry scenariusz, tym większe zadowolenie oglądających. Jest to typowa zabawa kinem. Wiele osób będzie po seansie online nawet bardzo zdziwionych tym, że była to tak świetna rozrywka. To wszystko pomimo tego, że jest to przecież kino z przymrużeniem oka, bardzo delikatnie mówiąc.

Będzie to film na pewno cyniczny, który też pozwala zastanowić się na tym, za co w zasadzie cenimy filmy hollywoodzkie. Niejednokrotnie są po prostu bezgranicznie głupawe.

Udostępniono1

Zobacz także

Top Gun: Maverick
Thor: Ragnarok
Aquaman 2018
Spider-Man: Bez drogi do domu
Rambo: Ostatnia krew (lektor PL)
The Kissing Booth 2
Rodzinka rządzi 2021
Bodyguard Zawodowiec
Aniołki Charliego 2019
The Flash – Flashpoint
Creed III
Książę
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (37)