What's happening?

Szybcy i wściekli 9
online
  Lektor PL
  Napisy PL

24778 wyświetlenia • 47 komentarzy

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Szybcy i wściekli 9 po szybkiej rejestracji.

Szybcy i wściekli 9

Szybcy i wściekli 9

USA145 Min.
Twoja ocena: 10
7.8 23 głosy

Gdzie oglądać? Cały film obejrzysz m. in. na Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Gdzie obejrzeć cały film Szybcy i wściekli 9 online?

Szybcy i wściekli 9 to kolejna część kultowej serii filmu o zmaganiach samochodowych gangów. Jej przewodnim motywem jest przyjaźń i braterstwo. Scenarzystą dziewiątej części jest Chris Morgan i Daniel Casey. Natomiast Reżyserem jest Justin Lin (za reżyserię odpowiadał on także w “Star Trek Beyond” oraz “Szybcy i wściekli Tokyo Drift”). Akcja filmu rozgrywa się w Los Angeles, Edynburgu i Londynie. Po raz pierwszy część scen nagrano w Tajlandii, a dokładniej w Krabi, Ko Pha-ngan i Phuket.

szybcy i wsciekli 9 cały film

Fabuła filmu Szybcy i wściekli 9 skupia się na Dominicu Toretto i jego rodzinie, którzy muszą stawić czoła młodszemu bratu Dominica – Jacobowi. W rolę Domica wciela się Vin Diesel, który jest dobrze znany z poprzednich części tego filmu, a także z “Najdłuższy marsz Billy’ego Lynna”. Co istotne Jacob pracuje ze swoim dawnym wrogiem.

W dziewiątej części również wystąpią:

  • Michelle Rodriguez jako Letty Ortiz
  • John Cena (Jacob Toretto)
  • Tyrese Gibson (Roman Pearce)
  • Ludacris (Tej Parker) i wielu innych znanych aktorów.

W Szybcy i wściekli 9 cda zobaczymy wiele ciekawych samochodów m.in. Pontiac Fiero z napędem odrzutowym, Mercedes Klasy G, Mercedes-AMG GT, Shelby Mustang i Dodge Charger SRT. Oprócz samochodów na ekranie pojawią się także motocykle, sprzęt wojskowy oraz magnetyczny samolot. Nie zabraknie wielu efektów specjalnych, które zaskoczą widza.

Pontiac Fiero

Pontiac Fiero

Szybcy i wściekli 9 Lektor PL – kiedy premiera filmu?

Epidemia koronawirusa spowodowała, że zdjęcia do filmu Szybcy i wściekli 9 cda znacznie się opóźniły. Dlatego też premiera dziewiątej części filmu nie odbyła się w pierwotnie ustalonym terminie, czyli 22 maja 2020 roku. Studio Univeral Pictures zdecydowało o przesunięciu premiery na 2 kwietnia 2021 roku w USA. Ponadto poinformowali, że nie będzie można obejrzeć filmu Szybcy i Wściekli 9 w jednym czasie na całym świecie. Jeśli interesują Cię filmy online akcji sprawdź koniecznie cały film Tenet 2020

szybcy i wsciekli 9 online z lektorem pl

Fani produkcji Szybcy i wściekli muszą poczekać niecały rok, aby zobaczyć premierę dziewiątej części kultowej serii filmu.

Udostępniono128

Zobacz także

Blacklight
Lokatorka
Nowi Mutanci
Rambo: Ostatnia krew (lektor PL)
Sarnie żniwo
Niewidzialny człowiek
Pięść zemsty
Immanence
Aquaman 2018
Ucieczka z Pretorii
Aniołki Charliego 2019
Halloween zabija
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (37)