Tenet 2020

Tenet 2020

Jul. 15, 2020USAPG
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Gdzie oglądać? Sprawdź nasz powyższy Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Gdzie obejrzeć cały film „Tenet” Online?

Film „Tenet” jest napisany oraz wyreżyserowany przez Christophera Nolana’a. Amerykański thriller akcji, w którym zobaczymy: wspaniałego Johna Davida Washingtona, rewelacyjnego Roberta Pattinsona, niesamowitą Elizabeth Debicki oraz wielu innych. Co ciekawe, film nakręcony w Estonii, Indiach, Włoszech, Danii, Norwegii, Wielkiej Brytanii oraz USA. Film „Tenet” CDA będzie wydany przez Warnes Bros Pictures 17 lipca 2020 roku.

Czego możemy dowiedzieć się o filmie „Tenet” ? Lektor PL

Tajny agent będzie mieć za zadanie, zapobiec III wojnie światowej, podczas podróży w czasie. Warto dodać, że przy kręceniu filmu Burmistrz Tallina Mihhail był zaniepokojony zakłóceniami, gdyż scenariusz wymagał ujęć strzeleckich. Postanowił zamknąć arterie Laagna Road na miesiąc. Jednak produkcja ostatecznie osiągnęła kompromis, zamykając na pewien czas drogi oraz objazdy, Rząd miasta postanowił podjąć decyzję o dwutygodniowym przedłużeniu, aby ułatwić zakończenie filmowania. Godne uwagi jest, że w trakcie produkcji filmu „Tenet” CDA w Indiach, załoga uratowała człowieka, który próbował popełnić samobójstwo.

Film „Tenet” zapewni dreszczyk emocji

Cały film „Tenet” CDA to opowieść o agencie, który ma do wykonania niełatwą misję. W przeciwieństwie do innych produkcji warto dodać, że będzie to jeden z najdroższych filmów. Przede wszystkim to dlatego tak wiele od niego się wymaga. Dlatego jeszcze bardziej ciekawi odpowiedź na poniższe pytanie:

Jak sobie poradzi i czy uda mu się zapobiec III wojnie światowej?

Prawdopodobnie jedno jest prawie pewne, że nie zabraknie świetnej gry aktorskiej oraz dobrego humoru. Christopher Nolan zapowiedział, że będzie to znacznie coś bardziej lepszego niż jego poprzednie produkcje:

  • Incepcja
  • Interstellar
  • Mroczny Rycerz

Reasumując wydaje się, że bez wątpienia będzie miłe zaskoczenie dla widzów.

Na samej górze strony znajduje się zwiastun Tenet, który możesz już oglądać. Sprawdź w Playerze lub w linkach poniżej czy film jest już dostępny.

Tenet 2020
Tenet 2020
Oryginalny tytuł Tenet
Udostępnienia3

Mogą Ci się spodobać

Pitbull. Ostatni pies
Aniołki Charliego 2019
Uprowadzenie
Brakujący Pocisk
Głębia strachu
Botoks
Gwiezdne wojny: Część IX – Skywalker. Odrodzenie
Kapitan Marvel
No Time to Die
Diuna (film) 2020
Polowanie 2020
King’s Man: Pierwsza misja

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodaj wyświetlaną nazwę
Email *
Twój email nie będzie nigdzie publikowany, ani przekazywany.
Strona