Tenet 2020

Tenet 2020

Jul. 15, 2020USAPG
Your rating: 0
10 1 vote

Gdzie oglądać? Sprawdź nasz powyższy Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Gdzie obejrzeć cały film „Tenet” Online?

Film „Tenet” jest napisany oraz wyreżyserowany przez Christophera Nolana’a. Amerykański thriller akcji, w którym zobaczymy: wspaniałego Johna Davida Washingtona, rewelacyjnego Roberta Pattinsona, niesamowitą Elizabeth Debicki oraz wielu innych. Co ciekawe, film nakręcony w Estonii, Indiach, Włoszech, Danii, Norwegii, Wielkiej Brytanii oraz USA. Film „Tenet” CDA będzie wydany przez Warnes Bros Pictures 17 lipca 2020 roku.

Czego możemy dowiedzieć się o filmie „Tenet” ? Lektor PL

Tajny agent będzie mieć za zadanie, zapobiec III wojnie światowej, podczas podróży w czasie. Warto dodać, że przy kręceniu filmu Burmistrz Tallina Mihhail był zaniepokojony zakłóceniami, gdyż scenariusz wymagał ujęć strzeleckich. Postanowił zamknąć arterie Laagna Road na miesiąc. Jednak produkcja ostatecznie osiągnęła kompromis, zamykając na pewien czas drogi oraz objazdy, Rząd miasta postanowił podjąć decyzję o dwutygodniowym przedłużeniu, aby ułatwić zakończenie filmowania. Godne uwagi jest, że w trakcie produkcji filmu „Tenet” CDA w Indiach, załoga uratowała człowieka, który próbował popełnić samobójstwo.

Film „Tenet” zapewni dreszczyk emocji

Cały film „Tenet” CDA to opowieść o agencie, który ma do wykonania niełatwą misję. W przeciwieństwie do innych produkcji warto dodać, że będzie to jeden z najdroższych filmów. Przede wszystkim to dlatego tak wiele od niego się wymaga. Dlatego jeszcze bardziej ciekawi odpowiedź na poniższe pytanie:

Jak sobie poradzi i czy uda mu się zapobiec III wojnie światowej?

Prawdopodobnie jedno jest prawie pewne, że nie zabraknie świetnej gry aktorskiej oraz dobrego humoru. Christopher Nolan zapowiedział, że będzie to znacznie coś bardziej lepszego niż jego poprzednie produkcje:

  • Incepcja
  • Interstellar
  • Mroczny Rycerz

Reasumując wydaje się, że bez wątpienia będzie miłe zaskoczenie dla widzów.

Na samej górze strony znajduje się zwiastun Tenet, który możesz już oglądać. Sprawdź w Playerze lub w linkach poniżej czy film jest już dostępny.

Tenet 2020
Tenet 2020
Original title Tenet

Similar titles

No Time to Die
Underdog 2019
Gwiezdne wojny: Część IX – Skywalker. Odrodzenie
John Wick 3
Bloodshot
Coffee i Kareem
Wonder Woman 1984
Top Gun: Maverick
Czarna Wdowa
Avengers: Wojna bez granic
Hellboy
Bad Boys for Life

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website