What's happening?

Tylko sprawiedliwość
online
  Lektor PL
  Napisy PL

24708 wyświetlenia • 47 komentarzy

VodStrefa

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Tylko sprawiedliwość po szybkiej rejestracji.

Tylko sprawiedliwość

Tylko sprawiedliwość

Dec. 25, 2019USA136 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Gdzie oglądać? Cały film obejrzysz m. in. na Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Gdzie obejrzeć cały film Tylko sprawiedliwość online?

Amerykański dramat Tylko sprawiedliwość został wyreżyserowany przez Destina Daniela Crettona. Fabuła filmu jest oparta na książce “Just Mercy: A History of Justice and Redemption”, którą napisał prawnik Bryan Stevenson. Był on założycielem Equal Justice Initiative, czyli praktyki prawniczej, która ma za zadanie obronę najbardziej potrzebujących m.in. ubogich, pokrzywdzonych kobiet i dzieci. Premiera filmu Tylko sprawiedliwość odbyła się 6 września 2019 roku w Toronto, natomiast w Polsce po raz pierwszy można było obejrzeć produkcję w kinie dopiero 26 czerwca 2020 roku.

Fabuła filmu Tylko sprawiedliwość oparta na prawdziwej historii

Cały film Tylko sprawiedliwość dotyczy prawdziwej historii Waltera McMilliana, który wraz z młodym adwokatem Bryanem Stevensonem apeluje o wyrok skazujący za morderstwo. Akcja rozgrywa się w 1989 roku, kiedy absolwent prawa Brayan przyjeżdża do Alabamy. Udziela porad prawnych biednym ludziom, którzy potrzebują pomocy. Wraz z Evą Ansley zakłada inicjatywę Equal Justice. W ramach tej inicjatywy udaje się do więzienia, gdzie poznaje Afroamerykanina – Waltera „Johnny’ego D.” McMillian. Został on skazany za zabójstwo białej kobiety Rondy Morrison w 1986 roku. W rolę skazanego wcielił się Jamie Foxx, którego można kojarzyć także z takich filmów, jak “Django” i “Niesamowity Spider-Man 2”.

W Tylko sprawiedliwość Lektor PL Stevenson przygląda się dowodom w sprawie zabójstwa. Odkrywa, że zeznania skazanego przestępcy Ralpha Myersa są kluczowe. Okazuje się, że przestępca złożył sprzeczne zeznania, aby uniknąć długiego i skomplikowanego procesu. Młody absolwent prawa decyduje się zwrócić o pomoc do prokuratora Tommy’ego Chapmana. Jednak ten nie udziela mu pomocy. Kolejnym krokiem Stevensona w Tylko Sprawiedliwość cda jest zwrócenie się do przyjaciela rodziny McMillian – Darnella Houston. Prosi go, aby zeznał, że towarzyszył świadkowi, który potwierdził zeznania Myersa. Stevenson składa zeznania Houstona. Dochodzi do aresztowania za krzywoprzysięstwo. Młody prawnik stara się oddalić zarzuty. Houston jest zastraszany, gdyż odmówił składania zeznań w sądzie.

Zobacz również:

Tylko sprawiedliwość Lektor PL – kolejne kroki Stevensona

Stevenson apeluje do lokalnego sądu o przyznanie McMillianowi ponownego procesu. Przekonuje Myersa do ponownego złożenia zeznań. Jednak sędzia odmawia ponownego rozpatrzenia sprawy. W Tylko sprawiedliwość cda adwokat jest coraz bliżej rozwiązania całej sprawy. Dowiaduje się, że policja zastrasza i grozi Myersowi. Ponadto próbuje zdobyć publiczne poparcie w programie telewizyjnym “60 Minutes”. Apeluje także do Sądu Najwyższego Alabamy, który ponawia proces. Stevenson nie poddaje się i walczy do końca, aby rozwiązać sprawę morderstwa.

Tylko sprawiedliwość
Tylko sprawiedliwość
Tylko sprawiedliwość
Tylko sprawiedliwość
Tylko sprawiedliwość
Tylko sprawiedliwość
Tylko sprawiedliwość
Oryginalny tytuł Just Mercy
IMDb Rating 7.5 26,991 votes
TMDb Rating 8 765 votes
Udostępniono2

Zobacz także

Underdog 2019
Komedianci debiutanci
Twoja nieznajoma
Psie Pazury
Śmierć na Nilu
Infinite Storm
Nieznośny Ciężar Wielkiego Talentu
Pięćdziesiąt twarzy Greya
Najlepszy 2017
Powrót do tamtych dni
Narodziny gwiazdy 2018
Zdrajca 2019 Cały Film
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (47)