VodStrefa
Underdog 2019

Underdog 2019

Jan. 11, 2019Poland120 Min.PG
Twoja ocena: 0
5.5 2 głosy

Gdzie oglądać? Film obejrzysz m. in. na Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Gdzie obejrzeć cały film ,,Underdog” Online?

Film Underdog CDA to polski dramat reżyserii Macieja Kawulskiego. Cały film „Underdog to film, który jako pierwszy ukazał ten sport. Główny bohater to Borys „Kosa” Kosiński. Jest on utalentowanym zawodnikiem. Historia zaczyna się w momencie kryzysu jego kariery sportowej. Ostatnia wygrana walka, jaką stoczył z Denim Takaevem, została unieważniona. Został oskarżony o doping. Zabrakło mu tak niewiele, aby zostać legendą walk. Musiał pożegnać się z marzeniami. Odebrano mu mistrzowski tytuł oraz otrzymał informację o dyskwalifikacji z dalszych walk. Postanawia więc wrócić do miasta rodzinnego. W Ełku podejmuje pracę jako bramkarz, a następnie jako pracownik kolei. Jednak historia nie jest do końca taka spokojna, jakby się mogło wydawać, ponieważ dostaje propozycję powrotu do walk w klatkach.

„Underdog” określa zawodnika, który nie ma nic do stracenia. Zawodnik skazany jest na porażkę. Tytułowym bohaterem był bokser Rocky Balboa. Z pewnością znany przez miłośników walk. Sceny walk idealnie odzwierciedliły trud, jaki muszą włożyć zawodnicy w ten sport.

Czy Film „Underdog” stworzony jest tylko dla miłośników sportów MMA?

Cały film „Underdog” CDA to ciekawa opowieść o walce MMA. Porusza ona tematy technik zawodników, sposobów poruszania się, ale, co więcej, porusza tematy o ludzkich słabościach, problemach, samotności. Zewnętrzna siła maskuje to, co jest ukryte wewnątrz. Fabuła filmu budzi mnóstwo emocji. Film z pewnością będzie motywacją dla osób, które pragną zmienić swoje życie. Jest bardzo dużo scen ukazujących trud, wysiłek, z którymi zmaga się bohater. Sceny, w których rozgrywa się walka, wyglądają na bardzo autentyczne. Borys trenujący w deszczu, boksujący worek treningowy, ciągnący za sobą ogromny pień. To przykład scen, w których widoczny jest ból. Można także zwrócić uwagę na zawodników walczących w klatkach, że ciosy, które zadają sobie nawzajem, nie są fałszowane. Można poczuć się jak na gali MMA w samym jej centrum.

Przesłanie tego filmu jest wyjątkowe, gdyż sprawia, że po obejrzeniu zastanawiamy się, o co możemy jeszcze powalczyć w naszym życiu. Film „Underdog” CDA jest dla każdego, nie tylko dla miłośników MMA.

Czy doping warty jest takiego ryzyka?

„Underdog” to piękna, a zarazem poruszająca historia młodego człowieka, który dzięki swojej determinacji i sile doszedł tak daleko i pomimo trudności jakie los rzucał mu pod nogi, postanowił dalej walczyć o siebie i o swoje marzenia. Jednak za swoją lekkomyślność zapłacił srogą karę. Historia ta jest też bardzo pouczająca, gdyż doping w dzisiejszych czasach jest problematyczny.

Chcąc być najlepszym, niekoniecznie warto sięgać po używki, gdyż jest to uzależniające oraz przysparza wielu niepotrzebnych problemów. Taka droga jest gubiąca. Wydaje się być najszybsza do osiągnięcia sukcesu, a tak naprawdę jest ona zgubna. Warto poświęcić swój czas na obejrzenie filmu. Może właśnie dla Ciebie będzie to czas na przemyślenia.

 

Underdog 2019
Oryginalny tytuł Underdog
Ocena IMDb 5.7 276 głosy
Ocena TMDb 5.2 9 głosy

Reżyser

Obsada

Udostępnienia2

Mogą Ci się spodobać

Pewnego razu w Hollywood
Gwiezdne wojny: Część IX – Skywalker. Odrodzenie
Hellboy
Bad Boys for Life
Tajni i fajni
After 2 (After We Collided)
Pitbull. Ostatni pies
Greenland 2020
Wielki Mike. The Blind side.
Bogowie 2014
Parasite 2019
Skazani na Shawshank – Online
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (37)