What's happening?

Wszystkie nasze strachy
online
  Lektor PL
  Napisy PL

24778 wyświetlenia • 47 komentarzy
Wszystkie nasze strachy

Wszystkie nasze strachy

Polska90 Min.
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Gdzie oglądać? Cały film obejrzysz m. in. na Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Wszystkie nasze strachy (VOD Netflix) to film jak najbardziej aktualny. Pokazuje, w jak trudnej sytuacji społecznej i oczywiście politycznej znajduje się nasze polskie społeczeństwo. Podziały, które przechodzą we wszystkie strony widoczne są zarówno w dużych i małych miejscowościach.

Główny bohater pochodzi właśnie ze wsi. Warto podkreślić, że jest zżyty z lokalną wiejską społecznością. Obserwujemy artystę, który na pierwszy rzut oka już wyróżnia się spośród tłumu, a jednocześnie też nie ukrywa swojej orientacji seksualnej. To jednak nie przeszkadza mu chodzić na niedzielne msze święte i angażować się w sprawy wsi. Pozorny spokój burze jednak tragedia.

Samobójstwo i poczucie winy

Historia, która jest świetnie napisanym i wyreżyserowanym dramatem, nabiera jeszcze głębszego wyrazu i pokazuje problematyczność polskich relacji, gdy dochodzi do samobójstwa. Życie odbiera sobie dziewczyna, która przyjaźni się z głównym bohaterem i należy do środowiska LGBT. W tym też momencie Daniel Rycharski grany przez Dawida Ogrodnika staje się celem oskarżeń. Jest obarczany winą za śmierć i zmanipulowanie młodej osoby.

Wszystkie nasze strachy cały film online - wersja vod

Samotność wśród innych

Cały film Wszystkie nasze strachy przede wszystkim pokazuje palący problem braku tolerancji dla wszelkiej inności i totalnej samotności w pozornie hermetycznej społeczności. Na uwagę na pewno zasługuje świetna gra aktorska no i wspaniałe ujęcia, które pozwalają nam się poczuć niczym w teatrze. Z bliska obserwujemy bohaterów i krzyczącą w nich wrażliwość.

Udostępniono0

Zobacz także

Powrót do tamtych dni
Parasite 2019
Ślicznotki 2019 (cały film)
Boże Ciało
Oczy Tammy Faye
Boogie 2021
Proceder 2019
Le Mans ’66
25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy
Biegnij!
Fucking Bornholm
Shiva Baby
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (37)