What's happening?

Wszystkie nasze strachy
online
  Lektor PL
  Napisy PL

24778 wyświetlenia • 47 komentarzy

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Wszystkie nasze strachy po szybkiej rejestracji.

Wszystkie nasze strachy

Wszystkie nasze strachy

Polska90 Min.
Twoja ocena: 10
10 1 głos

Gdzie oglądać? Cały film obejrzysz m. in. na Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Wszystkie nasze strachy (VOD Netflix) to film jak najbardziej aktualny. Pokazuje, w jak trudnej sytuacji społecznej i oczywiście politycznej znajduje się nasze polskie społeczeństwo. Podziały, które przechodzą we wszystkie strony widoczne są zarówno w dużych i małych miejscowościach.

Główny bohater pochodzi właśnie ze wsi. Warto podkreślić, że jest zżyty z lokalną wiejską społecznością. Obserwujemy artystę, który na pierwszy rzut oka już wyróżnia się spośród tłumu, a jednocześnie też nie ukrywa swojej orientacji seksualnej. To jednak nie przeszkadza mu chodzić na niedzielne msze święte i angażować się w sprawy wsi. Pozorny spokój burze jednak tragedia.

Samobójstwo i poczucie winy

Historia, która jest świetnie napisanym i wyreżyserowanym dramatem, nabiera jeszcze głębszego wyrazu i pokazuje problematyczność polskich relacji, gdy dochodzi do samobójstwa. Życie odbiera sobie dziewczyna, która przyjaźni się z głównym bohaterem i należy do środowiska LGBT. W tym też momencie Daniel Rycharski grany przez Dawida Ogrodnika staje się celem oskarżeń. Jest obarczany winą za śmierć i zmanipulowanie młodej osoby.

Wszystkie nasze strachy cały film online - wersja vod

Samotność wśród innych

Cały film Wszystkie nasze strachy przede wszystkim pokazuje palący problem braku tolerancji dla wszelkiej inności i totalnej samotności w pozornie hermetycznej społeczności. Na uwagę na pewno zasługuje świetna gra aktorska no i wspaniałe ujęcia, które pozwalają nam się poczuć niczym w teatrze. Z bliska obserwujemy bohaterów i krzyczącą w nich wrażliwość.

Udostępniono0

Zobacz także

Ciche miejsce 2
The Batman (2022)
Dzień, w którym znalazłem w śmieciach dziewczynę
Zaułek koszmarów
Lokatorka
Narodziny gwiazdy 2018
Le Mans ’66
Mistrz
Spider-Man: Heirloom
Contagion – Epidemia strachu
Pełnia życia
Proceder 2019
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (37)