Zakon Świętej Agaty

Zakon Świętej Agaty

Feb. 08, 2019USA90 Min.TV-MA
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Gdzie oglądać? Sprawdź nasz powyższy Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Gdzie obejrzeć cały film Zakon Świętej Agaty online?

Zakon Świętej Agaty cda to trzymający w napięciu horror psychologiczny. Kiedy główna bohaterka Mary (Sabrina Kern) zachodzi w ciążę i nie może liczyć na wsparcie ze strony partnera, pozostaje bez dachu nad głową. Desperacko poszukuje schronienia, a także bezpiecznego miejsca na urodzenie dziecka. Z nadzieją na otrzymanie pomocy zgłasza się do położonego na prowincji tytułowego klasztoru. Zakonnice chętnie przyjmują ciężarną kobietę, ale w zamian wymagają bezwzględnego posłuszeństwa oraz całkowitego przestrzegania obowiązującym tam zasad. Mary nie wie, że miejsce to jest prowadzone przez sadystyczną przełożoną, która szybko odsłania swoją prawdziwą, demoniczną naturę.

Cały film Zakon Świętej Agaty utrzymany jest w atmosferze niepokoju. Choć groza nie wynika z aspektów nadprzyrodzonych, to jednak budzi w widzu przerażenie i trzyma w napięciu do ostatniej sekundy.

Warto również zobaczyć cały film Annabelle wraca do domu.

Zakon Świętej Agaty cda tylko dla osób o mocnych nerwach

Ten sakralny horror wyreżyserował Darren Lynn Bousman, który ma już na swoim koncie udane dwie części filmu Piła. Główną bohaterką jest debiutująca na kinowym ekranie Sabrina Kern. Partnerują jej: Carolyn Hennesy („Kochane kłopoty: rok z życia”), Courtney Halverson („Cybernatural”), Trin Miller („Captain Fantastic”) oraz Hannah Fierman („Siren”).

Zakon Świętej Agaty cda miał swoją premierę w Polsce 14 lutego 2019 roku. Produkcja jest doskonałą propozycją dla miłośników złowieszczego kina grozy i uczucia gęsiej skórki. Przekonaj się sam, czy Mary wyjdzie zwycięsko z desperackiej walki o duszę swoją i jej nienarodzonego dziecka.

Zakon Świętej Agaty
Zakon Świętej Agaty
Zakon Świętej Agaty
Zakon Świętej Agaty
Oryginalny tytuł St. Agatha
Ocena IMDb 5.2 4,757 głosy
Ocena TMDb 5.1 85 głosy

Reżyser

Obsada

Udostępnienia6

Mogą Ci się spodobać

To: Rozdział 2
Uprowadzenie
W lesie dziś nie zaśnie nikt
Dziecięcy cmentarz
Głębia strachu
Annabelle wraca do domu
Słudzy diabła
Nowi Mutanci
Zakonnica
Polowanie 2020
Saint Maud
Niewidzialny człowiek

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodaj wyświetlaną nazwę
Email *
Twój email nie będzie nigdzie publikowany, ani przekazywany.
Strona