Polecane filmy kinowe – TOP10 jesieni 2020 na MultiFilmy.pl

Milena30 listopada, 2020

Z pewnością każdy z nas w obecnej sytuacji zaczął poszukiwać polecane filmy kinowe z 2020 roku i spędzać więcej czasu przed telewizorem.  Jesienne wieczory pod kocykiem i przy herbatce z cytryną sprzyjają oglądaniu przeróżnych pozycji filmowych. Niewątpliwie popularnością cieszą się nie tylko nowe produkcje, wracamy także do starych dobrych propozycji. Znajdziesz tu filmy warte obejrzenia, które mogą wywołać u Ciebie niesamowitą ekscytację jak u pozostałych widzów. W związku z tym polecane filmy kinowe zawsze, niezależnie od gatunku sprawdzą się na zimny jesienny wieczór.

Filmy na jesień 2020 warte obejrzenia

Polecane filmy kinowe”Skazani na Shawshank”, ” Trolle 2″ czy ” Szarlatan 2″ to kilka z propozycji, do których zachęcamy Cię do pójścia przed TV. Jeszcze bardziej niestety nie mamy wpływu na to jak długo kina pozostaną zamknięte, w związku z tym musimy na tą chwilę zadowolić się oglądaniem filmów w domowym zaciszu.

Zobacz TOP 10 polecanych filmów kinowych na jesień 2020 roku

Podsumowując, w związku z tym chcemy Ci zaproponować ranking najpopularniejszych 10 filmów kinowych ostatnich miesięcy:

Skazani na Shawshank – Numer 1

Shawshank - film kinowyNiewątpliwie ekranizacja powieści Stephena Kinga nie miała wielkiego sukcesu po emisji w kinach. Bez wątpienia swoją popularność film zyskał dopiero w momencie pojawienia się na ekranach  stacji telewizyjnych. Dopiero wtedy film stał się strzałem w dziesiątkę. Z pewnością wszystkich urzekła historia skazanego niesłusznie bankiera na pobyt w niecieszącym się popularnością więzieniu.

Oglądaj cały film Skazani na Shawshank online >>

Zwiastun

 Trolle 2 – Numer 2

Prawdopodobnie jest to jedna z najpopularniejszych propozycji filmowo- bajkowych dla najmłodszych i nie tylko. Nie jeden dorosły z chęcią przeniesie się do świata przesympatycznych małych skrzatów. Trolle odkrywają, że nie są jedynymi żyjącymi na tej planecie przedstawicielami gatunku. Czy uda im się znaleźć wspólny język z innymi plemionami?

Zobacz cały film Trolle 2 online >>

Zwiastun

 

Kraina Lodu 2 – Numer 3

Godna uwagi kolejna część fantastycznego filmu animowanego. Prawdopodobnie złapie za serca nawet największych twardzieli. Niesamowita opowieść o młodej dziewczynie Elzie, która udaje się do zaczarowanego lasu, aby szukać ratunku dla swojego królestwa.  W wędrówce będą towarzyszyli jej przyjaciele. Czy uda im się wspólnie pokonać przeciwności, które na nich czekają po drodze? Zobacz sam.

Oglądaj cały film Kraina Lodu 2 online >>

Zwiastun

Hellboy – Numer 4

Popularny komis został przeniesiony na ekrany kinowe. Główny bohater Hellboy zostaje zmuszony do walki z podstępną czarownicą, która chce zniszczyć świat. Prawdopodobnie fabuła filmu jest nieco bardziej podkoloryzowana, niż miało to miejsce w komiksie.

Oglądaj cały film Hellboy online >>

Zwiastun

 

25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy – Numer 5

Historia ta bezsprzecznie na długo pozostanie w pamięci wielu. Sprawą niewinnie osadzonego Tomasza Komendy żyła cała Polska. Mężczyzna został skazany na 25 lat więzienia za rzekome zabójstwo. Przede wszystkim dopiero po latach prawda wyszła na jaw. Komenda niesłusznie spędził najlepsze lata życia za kratami więzienia. Od początku sprawa budziła wiele kontrowersji. Produkcja budzi wiele emocji od pierwszej minuty, co powoduje, że jest zdecydowanie polecanym filmem kinowym.

Oglądaj cały film 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy online >>

Zwiastun

 

Bohemian Rhapsody – Numer 6

Przede wszystkim film z roku na rok zyskuje coraz więcej fanów. Zrzesza głównie popularyzatorów twórczości Freddiego Mercurego. To właśnie o nim o zespole Queen toczy się fabuła całego filmu. Ekranizacja pokazuje nam postać człowieka, który usilnie walczył o swoją twórczość. W związku z tym po niedługim czasie zespół Queen zaczyna nabierać popularności. Czy jego członkom uda się poradzić sobie z popularnością?

Oglądaj cały film Bohemian Rhapsody online >>

Zwiastun

 

Psy 3. W imię zasad – Numer 7

Oczywiście jest to jedna z gorętszych premier tego roku w polskiej kinematografii. Bezsprzecznie świetny film akcji, który jest kontynuacją powstałej przed laty serii Psy. Niezastąpioną rolę Franza odgrywa Bogusław Linda. Nikogo innego z pewnością nie mogliśmy sobie tu wyobrazić. Z pewnością nie oderwiesz się na nawet na chwilę od tej propozycji.

Oglądaj cały film Psy 3. W imię zasad online >>

Zwiastun

 

Czarownica 2 – Numer 8

Jest to jeszcze bardziej ciesząca się popularnością kontynuacja ekranizacji serii filmów Czarownica. Główną rolę nadal obsadza Angelina Jolie. Jej wspaniała gra aktorska z pewnością od razu przeniesie Cię do krainy baśni. Jest to kolejna z części ukazująca dalsze losy młodziutkiej Aurory. Musi ona stawić czoła Diabolinie. Czy ta historia będzie miała szczęśliwe zakończenie? Przekonaj się sam.

Oglądaj cały film Czarownica 2 online >>

Zwiastun

 

Jak zostałem gangsterem? Historia prawdziwa – Numer 9

Fabuła filmu rozpoczyna się w latach 70-tych i ciągnie się do czasów współczesnych. Niewątpliwie jest to świetne kino akcji. Wspaniała obsada aktorska. Główny bohater odkrywa w sobie niepohamowaną chęć posiadania ogromnych pieniędzy i władzy. Z pewnością postanawia do tego dążyć. Czy zrealizuje swoje pragnienia?

Oglądaj cały film Jak zostałem gangsterem? Historia prawdziwa online >>

Zwiastun

Pętla 2020 – Numer 10

Ekranizacja ta to bez wątpienia kolejna odsłona filmu w reżyserii Patryka Vegi. Historia opiera się na losach funkcjonariusza Daniela, który nie prowadzi ułożonego i zgodnego ze swoim sumieniem życia. Czy uda mu się odnaleźć właściwą ścieżkę? Prawdopodobnie obsada filmu z pewnością rozpali nie jedno kobiece serce. Antoni Królikowski, Piotr Stramowski to tylko dwa z nazwisk, które obsadzają główne role.

Oglądaj cały film Pętla 2020 online >>

Zwiastun

Categories
Udostępniono2
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (47)