Ranking najpopularniejszych filmów – marzec 2020

Milena13 kwietnia, 2020

Ranking najpopularniejszych filmów w marcu 2020

Oczywiście chce wam przedstawić ranking najpopularniejszych filmów z marca 2020 roku. Akcja #zostanwdomu spowodowała, że zdecydowanie chętniej sięgamy po popularne pozycje filmowe w ostatnim czasie. Bez wątpienia najczęściej wyszukiwane pozostają ostatnie premiery kinowe. Bez wątpienia popularne pozostają także filmy, których premiery miały miejsce lata temu. W moim rankingu chce wam jednak przedstawić większość nowych pozycji filmowych, których jesteście najbardziej ciekawi. Swoją popularnością podbiły nie tylko kinowe sale, ale i wasze domowe zacisza.

Top of the top filmów- marzec 2020 online, 10 najlepszych pozycji

Poniżej przedstawiam ranking najczęściej wyszukiwanych i oglądanych filmów w marcu 2020.

Numer 1: 365 dni 

Oglądaj cały film 365 dni online tutaj >>

Niekwestionowanym numerem jeden pozostaje wciąż niedawna premiera filmowa, która pobudza Wasze zmysły i wzbudza wiele emocji.  Jest to historia oparta na książce autorstwa Blanki Lipińskiej. Bez wątpienia była to najgorętsza premiera tego roku.

Numer 2: Bad Boys for Life

Oglądaj cały film Bad Boys for Life tutaj >> 

Wspaniała gra aktorska Willa Smitha i Martina Lawrence’a to kwintesencja całego filmu. Emocje towarzyszące głównym bohaterom udzielają się także widzowi przed szklanym ekranem. Zdecydowanie polecam miłośnikom dobrego kina.

Numer 3: W lesie dziś nie zaśnie nikt

Oglądaj cały film W lesie dziś nie zaśnie nikt online tutaj>>

Pierwsza tego typu polska produkcja wyświetlona została premierowo na platformie Netflix. Nie doczekała swojej premiery filmowej w związku z obostrzeniami, które wprowadzone zostały po ogłoszeniu pandemii. Film łączy ze sobą elementy horroru i komedii. Bez wątpienia polecam widzom o dosyć mocnych nerwach.

Numer 4: Parasite

Oglądaj cały film Parasite online tutaj >>

Parasite to film jeden z najbardziej oczekiwanych. To prawdziwy rollercoaster, wzbudzający dużo pozytywnych emocji w widzach. Duża dawka dobrego humoru, z pewnością wszystkim nam się przyda. Zapraszam do oglądania.

Numer 5: Boże Ciało

Oglądaj cały film Boże Ciało online tutaj>>

W rezultacie jest to najlepsza polska produkcja nominowana do Oskara.  Jest to historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Z pewnością film ten przekazuje nam bardzo dużo przesłania życiowego. Istotnie jest to poruszająca droga powrotu młodego chłopaka do normalnego życia.

Numer 6: Bad boy

Oglądaj cały film Bad boy online tutaj >>

Przede wszystkim produkcja opisuje losy dwóch braci.  W wyniku popełnianych błędów jeden z nich ma kłopoty i trafia do więzienia, drugi zaś jest policjantem i za wszelką cenę chce pomóc bratu. Bez wątpienia zobaczymy tu obraz braterskiej miłości, czasem jednak bardzo brutalnej.

Numer 7: Sala samobójców. Hejter

Oglądaj cały film Sala samobójców. Hejter online tutaj>>

Sala samobójców. Hejter to polska produkcja w reżyserii Jana Komasy, który stworzył również Boże Ciało. Bez wątpienia jest to kolejna świetna polska produkcja. Historia opisuje losy młodego studenta prawa, który dopuszcza się plagiatu na wydziale prawa, na którym studiuje.

Numer 8: Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa.

Oglądaj cały film Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa online tutaj>>

Przede wszystkim jest to kolejna polska produkcja, która znajduje miejsce w naszym rankingu. Bez wątpienia mamy zatem powody do dumy. Reasumując fabuła filmu rozpoczyna się w latach 70-tych i toczy się, aż do roku bieżącego. Z pewnością najbardziej oczekiwaną postacią w filmie była postać grana przez Natalię Siwiec. Prawdopodobnie jest to jedna z lepszych produkcji o charakterze gangsterskim.

Numer 9: Swingersi

Oglądaj cały film Swingersi online tutaj>>

Jeszcze bardziej zaskakujące perypetie trzech par do zobaczenia tylko w tym filmie. Bez wątpienia komedia godna uwagi i obejrzenia. Fabuła wnosi wiele wątków pikanterii.

Numer 10: Czarownica 2

Oglądaj cały film Czarownica 2 online tutaj>>

Cały film jest o charakterze baśniowo-przygodowym. Bez wątpienia produkcja polecana miłośnikom bajek i baśni. Historia ta opisuje dalsze losy Aurory. W rezultacie mamy tu do czynienia z walką dobra ze złem.

 

Categories
Udostępniono0
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (47)