Serial Charlie Brown: Blockhead’s Revenge
Online
  Lektor PL
  Napisy PL

24708 wyświetlenia • 47 komentarzy
Charlie Brown: Blockhead’s Revenge

Charlie Brown: Blockhead’s Revenge

Twoja ocena: 0
9 1 głos

Gdzie oglądać? Film obejrzysz m. in. na Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Charlie Brown: Blockhead’s Revenge (lektor pl) to serial, w którym występuje postać łysego chłopaka w żółtej koszulce. Podbija serca wielu ludzi. Charlie Brown to postać komiksowa, której jeśli nie kojarzy się po nazwie, to z pewnością nie raz widziało się w Internecie.

Co wyróżnia ten komiks?

Co ciekawe, jego osoba jest na tyle znana, że doczekała się swego rodzaju przerysowania. Trafiła na duży ekran, w bardziej komediowy sposób. Z tego powodu otrzymujemy charlie brown blockhead’s revenge, czyli aktorską wersję przygód tej komiksowej postaci. W jego rolę wcielają się aktorzy grający w serialu Teen Wolf. Co ciekawe dostajemy tutaj film krótkometrażowy, który w znaczącym stopniu wyśmiewa, tę dziwną postać.

Charlie_Brown Blockheads Revenge gdzie obejrzeć komiks

Gdzie szukać Charlie Brown: Blockhead’s Revenge online?

Aby móc samemu przekonać się jak w ostatecznym rozrachunku udała się ta produkcja, wystarczy skorzystać z wyszukiwarki internetowej i już teraz cieszyć się całym filmem online. Minifilm dostępny jest na Amazon Prime Video, jak i kilku innych platformach streamingowych. Nie czekaj, tylko obejrzyj charlie brown blockhead’s revenge już teraz. Pamiętaj jednak, by na seans patrzyć z dość dużym przymrużeniem oka, gdyż jest to jedna wielka parodia.

Udostępniono1

Zobacz także

Serial One-Punch Man
Sex Education
Star Trek: Lower Decks
Gormiti
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (47)