Serial Dom z papieru
Online
  Lektor PL
  Napisy PL

24778 wyświetlenia • 47 komentarzy
Dom z papieru

Dom z papieru

May. 02, 2017
Twoja ocena: 10
10 2 głosy

Zwiastun Dom z papieru

Gdzie oglądać? Film obejrzysz m. in. na Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Gdzie obejrzeć cały serial Dom z Papieru online?

Dom z Papieru Online w całości można obejrzeć na platformie Netflix. Jest to hiszpański serial sensacyjny o zabarwieniu kryminalnym. Na początku był emitowany na hiszpańskich kanale Antena 3. Wtedy jednak nie był chętnie oglądany, natomiast od kiedy przejął go portal Netflix, stał się jego najczęściej wybieranych nieanglojęzycznym serialem. Jego popularność ciągle rośnie, już zyskał miliony widzów na całym świecie, co czynnik go jednym z najbardziej rozpoznawalnych i najchętniej oglądanych obecnie seriali. Wyróżnia go oryginalna fabuła, nadaje świeżości kinu akcji. Ma w sobie też elementy thrillra co tylko podsyca pojawiające się w nim wątki. Podobnie jak film Zaklinaczka.

Alternatywne źródła oglądania

  1. Sprawdź powyższy Player.
  2. Oglądaj wszystkie sezony i epizody – KLIKNIJ TUTAJ.

Dlaczego serial Dom z Papieru jest tak popularny?

Dom z papieru online na Netflix

Akcja serialu Dom z papieru rozpoczyna się, gdy tajemniczy bohater o pseudonimie „Profesor”, chce dokonać skoku stulecia. Do osiągnięcia swojego celu postanawia stworzyć grupę ośmiorga utalentowanych przestępców. Każdego z nich wyróżniają inne niezwykłe umiejętności, które pomogą im w dokonaniu spektakularnego napadu na mennicę państwową. Przestępcy ubrani w czerwone kombinezony i maski Salvadora Dalego zajmują obiekt i barykadują się w nim wraz z zakładnikami.

Celem doskonale zorganizowanej akcji nie są jednak pieniądze, a matryce do ich drukowania. Bezbłędny profesor układa szczegółowy plan, który nie ma prawa się nie powieść. Doprecyzowany w każdym szczególe plan i świetnie skoordynowany zespół, mają mu przynieść olbrzymie bogactwo. Profesor szkoli swoich uczniów, żeby byli przygotowani absolutnie na wszystko. Mózg całej operacji wie, że przy skoku stulecia nie ma miejsca na błędy. Doskonale wyczuwa ruchy policji, wie o musi zrobić, aby zawsze być o krok przed rywalem. Nie widmo, dlaczego tak dobrze przewiduje ich działania. Jego przemyślane ruchy wprowadzają wiele zwrotów akcji, które cały czas zaskakują.

Wciągająca akcja i niesamowita historia!

W serialu pojawia się bogato stworzonych postaci, a każdy element, który się na nie składa, jest nieprzypadkowy. Wybrane dla nich stroje i pseudonimy, będące nazwami miast takich jak:

  • Tokio
  • Berlin
  • Denver
  • Moskwa
  • Rio
  • Helsinki
  • Nairobi
  • Oslo

Tworzą perfekcyjną kompozycję. Każdy wprowadzony przez twórców wątek świetnie współgra z główną osią fabularną. Stopniowo odsłaniają nam informacje o bohaterach, poprzez retrospekcje. Jednak Profesor nadal pozostaje najbardziej tajemniczą postacią produkcji. Jest to bardzo intrygujące, gdyż pozwala na dopisanie własnych historii dzięki, którym spectrum możliwości staje się nieograniczone.

Dom z Papieru Netflix lub po hiszpańsku La case de papel to serial, który wciąga w swoją historię od pierwszej minuty. Tępo we wszystkich czterech wyemitowanych sezonach nie zwalnia nawet na sekundę. Ilość wątków fabularnych trzyma widza przez cały czas w napięciu, nie pozwalając mu oderwać się od ekranu. Kontynuacji tej wyjątkowej serii możemy się spodziewać w piątym sezonie!

Zobacz najlepszą scenę z serialu Dom z Papieru

 

Dom z papieru
Dom z papieru
Dom z papieru
Dom z papieru
Dom z papieru
Dom z papieru
Dom z papieru
Dom z papieru
Dom z papieru
Dom z papieru
Oryginalny tytuł La casa de papel
TMDb Rating 8.3 10,261 votes
First air date May. 02, 2017
Last air date Apr. 03, 2020
Seasons 2
Episodes 31
Average Duration 70 minutes
Udostępniono1

Zobacz także

El Juego De Las llaves
The Good Doctor
The 100
Fauda
Mesjasz
Supernatural
Wiedźmin 2019 Online
Spinning Out
Sex Education
American Horror Story
The Crown / Korona
House of Cards
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (37)