Serial Gormiti
Online
  Lektor PL
  Napisy PL

24778 wyświetlenia • 47 komentarzy
Gormiti

Gormiti

Twoja ocena: 0
9 5 głosy

Gdzie oglądać? Film obejrzysz m. in. na Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Bajka Gormiti to znana na całym świecie seria zabawek, jak i bajek, która podbiła serca wielu dzieci. Nic więc dziwnego, że wraz z rozwojem całej marki w końcu nadszedł czas na uderzenie w większy format, czyli kino. W ten oto sposób powstał film Gormiti.

Serial Gormiti online, seria w kinowej wersji

Historia skupia się wokół czwórki przyjaciół, którzy zostają wystawione na próbę swojej relacji i swoich mocy i stają na straży wyspy Gorm. Bohaterowie muszą opanować moc żywiołów, by pokonać armię nikczemnego władcy i obalić jego rządy. Bajka sama w sobie nie należy do rodzaju produkcji, które przypadną do gustu osobom dorosłym, ale dla fanów serii, jak i dzieci będzie idealnym wyborem. Z tego też powodu warto przyjrzeć się jej nieco bliżej.

serial gromiti - gdzie obejrzeć

Pojawia się pytanie, gdzie obejrzeć tę produkcję?

Choć można to zrobić na Amazon Prime Video, to cały film online dostępny jest też na innych platformach streamingowych. Wystarczy więc skorzystać z wyszukiwarki filmów online, by w krótkim czasie znaleźć miejsce z źródłem seansu. Dlatego nie czekaj, tylko użyj jej już teraz i dowiedz się, jak potoczą się losy Gormitów. Sprawdź sam, czy uda im się ocalić Gorm przed najeźdźcami.

Oryginalny tytuł Gormiti
Seasons 4
Episodes 113
Average Duration 10 minutes
Udostępniono0

Zobacz także

Serial One-Punch Man
Star Trek: Lower Decks
The 100
Wiedźmin 2019 Online
Pacyfik, The Pacific (2010)
Jack Ryan
Supernatural
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (37)