Serial Star Trek: Lower Decks
Online
  Lektor PL
  Napisy PL

24778 wyświetlenia • 47 komentarzy
Star Trek: Lower Decks

Star Trek: Lower Decks

Twoja ocena: 0
7 1 głos

Gdzie oglądać? Film obejrzysz m. in. na Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Serial Star Trek: Lower Decks (lektor pl) stanowi ciekawą alternatywę do typowych fabularnych filmów z serii Star Trek. Z jednej strony będzie ona gratką dla fanów serii, z drugiej zaś da wiele radości, jak i wprowadzi do całego świata Star Trek nowych widzów.

Dostajemy tutaj dobrze rozpisaną pod kątem fabularnym animację, która zabierze nas w kosmiczną podróż. Tym razem nie z głównymi bohaterami rządzącymi statkiem, tylko jednostkami, będącymi na dole całej hierarchii dowodzenia. W efekcie tego dostajemy tutaj całkiem nowe spojrzenie, które pozwala nam przyjrzeć się na nowo niezwykłym przygodą w świece Star Treka.

Jakie są zalety serialu Star Trek?

Już na pierwszy rzut oka seria ta bardzo mocno przypomina inną produkcję, a mianowicie Finale Space. Tam również mamy do czynienia z animacją, niosącą w sobie głęboką fabułę. Niewątpliwie wszystko to w otoczce tajemnicy i dużej dawki rozrywki. Tutaj jest analogicznie. Niektóre postacie są przerysowane, inne mroczne, ale wszystko się ze sobą bardzo dobrze spaja.

Star Trek Lower Decks cały serial online

Gdzie można zobaczyć cały serial?

Cały film możesz obejrzeć na platformie Amazon Prime Video, która dostarcza go w najwyższej rozdzielczości. Wystarczy się zalogować i użyć wyszukiwarki online, by w kilka chwil cieszyć się seansem. Można też skorzystać z poszukiwań na własną ręką. Bez względu na wybór, warto znaleźć czas i obejrzeć tę produkcją. Jest na tyle przyjemna, że z pewnością umili nam nudne wieczory.

Star Trek Lower Decks z lektor pl na netflix vod

Udostępniono1

Zobacz także

Gormiti
Sex Education
Charlie Brown: Blockhead’s Revenge
Wiedźmin 2019 Online
Serial One-Punch Man
The Walking Dead: World Beyond
Supernatural
American Horror Story
The 100
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (37)