Serial The Grand Tour
Online
  Lektor PL
  Napisy PL

24708 wyświetlenia • 47 komentarzy
The Grand Tour

The Grand Tour

Twoja ocena: 0
8 2 głosy

Gdzie oglądać? Film obejrzysz m. in. na Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Serial The Grand Tour 2016-2021 (lektor pl, wszystkie sezony – Amazon Prime Video, Netflix) to kolejna odsłona zwariowanych przygód i wielu unikatowych samochodów. Produkcja jaką jest Top Gear, bez wątpienia nikomu nie trzeba przedstawiać. Trzech panów Jeremy, Richard i James, niejednokrotnie gościli na ekranach naszych telewizorów, jak i komputerów. Tym razem przedstawiają nam swój nowy program, dostępny tylko na Amazon Prime Video. 

The Grand Tour po polsku na netflix

Tym razem trzej panowie wyruszają w podróż, podczas której, będąc w różnych zakątkach świata, testować różne samochody i ich możliwości. Warto nadmienić, że czasem nawet w dość skrajnych, acz intrygujących warunkach. Seria ta stanowi nie tylko gratkę dla fanów, ale również znakomitą rozrywkę dla osób interesujących się motoryzacją.

Gdzie obejrzeć The Grand Tour po polsku? Netflix czy Prime Video?

Cały film online możesz obejrzeć bez wychodzenia z domu. Wystarczy skorzystać z możliwości wyszukiwarki internetowej, by w krótkim czasie móc cieszyć się wysoką jakością odtwarzania. To wszystko bez względu na to gdzie aktualnie się znajdujemy.

The Grand Tour cały film online

Daj więc się porwać tej niezwykłej przygodzie i wyrusz już teraz na the grand tour. Nie czekaj, tylko znajdź wolną chwilę i oglądaj wymarzone filmy i seriale, tak jak lubisz najbardziej.

The Grand Tour wszystkie sezony

Average Duration 60 minutes
Udostępniono1

Zobacz także

Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (47)