Vod.plus
Najlepszy 2017

Najlepszy 2017

Historia życia Jerzego Górskiego, który mimo wielu przeciwności został mistrzem świata w podwójnym triatlonie.Nov. 17, 2017Poland110 Min.PG
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Gdzie oglądać? Film obejrzysz m. in. na Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

film najlepszy CdaCały film “Najlepszy” 2017 online to bez wątpienia jedna z najlepszych produkcji, jakie ostatnimi laty wyszły w naszym kraju. To piękny dramat, którego akcja dzieje się na terenie Polski, a wszystkie postacie pochodzą z naszego kraju.

Dzięki temu, że bohaterowie zmagają się z problemami, które wielu z nas są bardziej niż bliskie, możemy utożsamiać się z nimi dużo bardziej niż w przypadku wielu innych produkcji. Najlepszy 2017 CDA to historia trudna, która skłania do wielu refleksji. Czasem będą one dotyczyć ludzi z naszego otoczenia lub problemów, o których czytamy w gazetach, a czasem… nas samych. Dlatego też Najlepszy 2017 online zdobył wiele pozytywnych opinii zarówno wśród młodszych, jak i starszych widzów. Nie ma żadnych wątpliwości, że jest to produkcja, która opowiada o ludzkich problemach w sposób wiarygodny i realistyczny.

To historia, która – choć może rozpoczynać się dość dramatycznie – pozostawia po sobie bardzo wiele nadziei. Nadziei na to, że nawet najbardziej zagubiony człowiek może odnaleźć szczęście i własną drogę.

Zalukaj Film Najlepszy 2017 online i zobacz świetną historię z morałem

Najlepszy onlineNa uwagę niewątpliwie zasługuje nieprzeciętna gra aktorska, którą możemy zaobserwować w filmie Najlepszy 2017 online. Choć większość aktorów należy do młodszego pokolenia w tym zawodzie, ich kunszt jest widoczny gołym okiem. Podobnie jak w filmie Szarlatan 2020 Online czy Wiedźmin 2019 Online każda z postaci odegrana została świetnie i w bardzo realistyczny sposób. Pozwala to poczuć, że bohaterowie rzeczywiście są żywi, dzięki czemu można się z nimi utożsamić. Również starsi, bardziej znani nam aktorzy zagrali tu wybitnie, nawet jak na swój nieprzeciętny talent.

Na uwagę zasługuję wybitna ścieżka muzyczna filmu

cały film Najlepszy 2017Najlepszy 2017 cda może poszczycić się także doskonałą reżyserką i – przede wszystkim – świetną, pasującą do klimatu ścieżką muzyczną. Możemy ja porównać do poziomu Bohemian Rhapsody. Wszystkie te elementy tworzą dzieło, obok które z pewnością nie przejdziemy obojętnie. Najlepszy 2017 online to film, z który z pewnością zasłużył na wiele nagród i dwóch rzeczy nie można mu odmówić – niesamowicie wciąga i skłania do przemyśleń.

Z pewnością nie jest to film, o którym szybko zapomnisz!

Zwiastun

Najlepszy 2017
Najlepszy 2017
Najlepszy 2017
Oryginalny tytuł Najlepszy
Ocena IMDb 7.5 1,756 głosy
Ocena TMDb 7.9 60 głosy

Reżyser

Obsada

Jakub Gierszał isJerzy Górski
Jerzy Górski
Tomasz Kot isDyrektor klubu sportowego
Dyrektor klubu sportowego
Arkadiusz Jakubik isTrener Jerzego
Trener Jerzego
Artur Żmijewski isOjciec Jerzego
Ojciec Jerzego
Magdalena Cielecka isMatka Jerzego
Matka Jerzego
Janusz Gajos isMarek Kotański
Marek Kotański
Szymon Piotr Warszawski isTerapeuta Paweł
Terapeuta Paweł
Udostępnienia1

Mogą Ci się spodobać

Pełnia życia
Był sobie pies 2
Boogie 2021
Co w duszy gra (Soul)
Film Eastern
Parasite 2019
Film Irlandczyk
Cudowny chłopak
Mulan 2020
Ciche miejsce 2
Zimna wojna
Wild Mountain Thyme Lektor PL
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (37)